0

انصاري‌فرد: بازيكنان نگران وضعيت راه‌آهن هستند

 
mehdi900
mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

انصاري‌فرد: بازيكنان نگران وضعيت راه‌آهن هستند

مديرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: بازيکناني که با تيم قرارداد دارند نگران وضعيت تيم هستند.


 محمدحسن انصاري فرد اظهار داشت: با خريدار تيم صحبت يا نشستي نداشتم و تماسي هم با باشگاه نگرفتند. مسئولان شرکت هم از اين موضوع اطلاعي ندارند. سازمان خصوصي سازي تا زماني که همه مراحل طي نشده از نظر قانوني نمي تواند بگويد چه کسي خريده است.

 وي افزود: گمانه زني ها در مورد اينکه خريدار چه کسي يا چه کساني هستند و چه برنامه هايي دارند بوجود آمده است. رسانه ها به طور مکرر با بنده و روابط عمومي تماس مي گيرند اما چون خبري نداريم نمي توانيم چيزي بگوييم.

 انصاري فرد تصريح کرد: 7 بازيکن تيم يک سال ديگر با باشگاه قرار دارند و احساس بلاتکليفي مي کنند و هر دو ساعت يک بار با من تماس مي گيرند تا تکليف خود را بدانند. تنها کاري که از دستمان بر مي آيد مي گوييم صبر داشته باشند تا خريدار بيايد و کارش را شروع کند.

 وي گفت: در اين مدت بلاتکليفي باشگاه، تمام تلاش خود را کرديم که تيم از هم پاشيده نشود. بازيکنان شاخصي مثل رودباريان، پاشايي و مجيد باجلان و غيره پيشنهاداتي از تيم هاي شهرستاني داشتند و از آنها خواستيم صبر کنند. امروز هم به ما مراجعه کردند و گفتند اگر تکليف مشخص نيست با تيم ديگر قرارداد ببنديم که باز خواهش کرديم دو سه روزي صبر کنند. فعلا وضعيت به اين شکل است و به طور حتم امروز فردا تکليف مشخص مي شود و اميدوارم زودتر سر و سامان بگيرد.

 وي در پاسخ به اين سوال که گفته مي شود پديده شانديز خريدار باشگاه راه‌آهن است، گفت: من از اين موضوع اطلاعي ندارم و شايعات زياد است. فقط اميدوارم خريدار هر چه زودتر کارش را آغاز کند.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

دوشنبه 20 تیر 1390  8:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها