0

اعزام كاروان دانشجويان كازرون به مناطق محروم

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

اعزام كاروان دانشجويان كازرون به مناطق محروم

به گزارش خبرگزاري فارس ا ز كازرون، دانشجويان بسيجي دانشگاه‌هاي شهرستان كازرون در قالب كاروان جهادي به بخش جره و بالاده اعزام شدند.
در حاشيه اين اعزام شهرام افشاريان مسئول دفتر بسيج دانشجويي شهرستان كازرون با اشاره به اهداف اردوهاي جهادي اظهار داشت: خدمت در ابعاد مختلف به مردم به ويژه در بعد فرهنگي از جمله اهداف اين اردوها است.
وي با بيان اينكه اردوهاي جهادي امسال بسيج دانشجويي كازرون مدت يك ماه در روستاهاي جره، ايلان و تل ابيض از توابع بخش جره و بالاده اجرا ميشود افزود: اين اردو در سال جهاد اقتصادي با ظرفيت 3 هزار نفر روز از امروز آغاز شده است.
افشاريان اضافه كرد: دانشجويان بسيجي دانشگاه‌هاي آزاد، پيام نور و مجتمع دانشگاهي كازرون اعم از خواهر و برادر در كاروان جهادي حضور دارند.
وي برنامه‌هاي كاروان دانشجويان جهادي كازرون را در عرصه‌هاي فرهنگي، آموزشي، عمراني، بهداشت و درمان، كشاورزي، دامپروري، علمي، آموزشي و پژوهشي برشمرد و تصريح كرد: آموزش روخواني، روانخواني و تجويد قرآن، جلسات فرهنگي، پرسش و پاسخ ديني، مسابقات فرهنگي و ورزشي، مشاوره مذهبي و اجتماعي و ديوارنويسي در سطح روستا و... از جمله برنامه‌هاي عرصه فرهنگي است.
مسئول دفتر بسيج دانشجويي كازرون، برگزاري كلاس‌هاي امداد و نجات، خياطي، هنرهاي دستي بانوان، هنرهاي تجسمي (خط و نقاشي) و... را از برنامه‌هاي عرصه آموزشي عنوان و خاطرنشان كرد: در عرصه بهداشت و درمان آموزش بهداشت زنان و خانواده و حضور پزشك عمومي با ويزيت رايگان و در عرصه عمراني نيز مرمت، تعمير و تكميل مساجد روستاها را داريم.
افشاريان از حضور اكيپ دامپزشكي براي معاينه دام و طيور و تيم مهندسان كشاورزي براي بازديد از مراتع كشاورزي و باغ‌هاي روستاهاي محروم خبر داد و تصريح كرد: آموزش رايانه، نرم‌افزارهاي رايانه‌اي و اينترنت، كلاس‌هاي رفع اشكال درسي از ديگر برنامه‌هاي كاروان دانشجويان جهادي كازرون است.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

دوشنبه 20 تیر 1390  2:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها