0

تاسيس دانشگاه دخترانه در تمام استان‌ها

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

تاسيس دانشگاه دخترانه در تمام استان‌ها

كامران دانشجو وزير علوم، تحقيقات و فناوري در حاشيه جلسه هيات دولت درباره موضوع تفكيك جنسيتي گفت: چيزي به نام تفكيك جنسيتي در برنامه‌هاي دولت وجود نداشته است و اين واژه اصلا مال ما نيست. در نامه رييس‌جمهور هم به اين موضوع با اين عنوان اشاره نشده است.
رييس‌جمهور تنها در نامه‌ي خود عنوان كرده است كه در برخي دانشگاه‌ها كه رشته و يا كلاس تك‌جنسيتي قرار است برپا شود، اين كار سطحي است و انجام ندهيد.

به گزارش ایسنا وي در ادامه اعلام كرد كه دولت در اين زمينه مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي را اجرا خواهد كرد.

دانشچجو همچنين خبرداد كه دولت در نظر دارد در تمام استان‌ها يك دانشگاه دخترانه تاسيس كند و همچنين در نظر دارد در طرح گسترش آموزش عالي، پرديس دختران و پرديس پسران ايجاد كند.

ويزر علوم در ادامه گفت‌وگوي خود با خبرنگاران اعلام كرد: با توافق وزارت مسكن و وزارت علوم مقرر شده است كه به همه‌ي دانشجويان متاهل دانشگاه‌هاي دولتي در مرحله اول بدون نوبت مسكن مهر اختصاص يابد.

وي گفت: دانشجويان متاهل مي‌توانند به دانشگاه خود اين درخواست را بدهند و با اولويت دانشجويان دكترا و در مرحله بعد فوق‌ليسانس و پس از آن ليسانس به اين دانشجويان مسكن مهر اختصاص خواهد يافت.

قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
دوشنبه 20 تیر 1390  11:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها