0

حضور بی سابقه طرفداران هری پاتر در مراسم افتتاحیه

 
peyman84
peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم

حضور بی سابقه طرفداران هری پاتر در مراسم افتتاحیه

حضور بی سابقه طرفداران هری پاتر در مراسم افتتاحیه  
 
 
 
 
   
 
 
    داستان حماسی هری پاتر رو به پایان است اما طلسم جادویی او همیشه باقی می ماند.
   
   
 
 
     

داستان حماسی هری پاتر رو به پایان است اما طلسم جادویی او همیشه باقی می ماند.

 

روز پنج شنبه ، هزاران نفر از طرفداران هری پاتر ، برای حضور در مراسم افتتاحیه آخرین فیلم این مجموعه دنباله دار تخیلی و جادویی ، از سراسر دنیا به لندن آمده بودند.

 

تعدادی از آنها در میدان ترافالگر شهر لندن ، یعنی همان مکانی که هنرپیشگان این مجموعه روی فرش قرمز راه رفتند ، تجمع کرده بودند و عده ای دیگر در نزدیکی میدان لستر ، جایی که آخرین فیلم هری پاتر برای اولین بار در سینمای پلاش به نمایش درآمد ، جمع شده بودند.

 

در بیشتر ساعات روز پنج شنبه ، هوا ابری و بارانی بود اما با ورود دانیل رادکلیف ، اما واتسون ، روپرت گرینت و جی کی رولینگ به روی فرش قرمز ، ناگهان هوا آفتابی شد و هنرمندان محبوب هری پاتر توانستند با خیال راحت با طرفداران خود صحبت کنند و به آنها امضاء بدهند.

 

رادکلیف ۲۱ ساله که از سن ۱۱ سالگی در نقش جادوگر جوان این مجموعه فیلمهای موفق ، هنرنمایی کرده است ، روی صحنه ای که در میدان ترافالگر بنا شده بود رفت و به طرفدارانش گفت:"هری پاتر هیچ وقت تمام نمی شود."

 

او گفت :" نه تنها کسانی که اینجا حضور دارند بلکه همه طرفداران هری پاتر در سراسر جهان که در طول ۱۰ سال گذشته این فیلمها را تماشا کرده اند ، هیچ وقت این مجموعه را از یاد نخواهند برد ."

 

جی کی رولینگ در حالی که اشکهایش را پاک می کرد ، از بازی بی نظیر و تاثیر گذار این بازیگران در نقش شخصیتهای مورد علاقه او ، تشکر و قدردانی کرد .

 

هنگامیکه جی کی رولینگ و بازیگران مجموعه هری پاتر روی صحنه رفتند ، طرفداران حاضر در این مراسم ، که از سراسر دنیا به لندن آمده بودند ، یک صدا شعار " تشکر" ، " تشکر" را سر دادند. بسیاری از آنها شب قبل و بعضی ها از چند روز قبل به لندن آمده بودند . اکثر آنها بزرگسالان و جوانانی بودند که با این پسر جادوگر و ماجراهایش بزرگ شدند و نمی توانستند از خداحافظی کردن با این مجموعه صرف نظر کنند.

 

لوئیس ۲۲ ساله ، فارغ التحصیل دانشگاه سائوپائولوی برزیل که یکی از طرفدارن حاضر در این مراسم بود ، گفت:" همه دوران کودکی ما با هری پاتر خلاصه می شود . ما بخاطرهری پاتر با هم دوست شدیم . من واقعا" نمیدانم که از این به بعد ، بدون هری پاتر چگونه زندگی خواهم کرد ."

 

" اگر به اینجا نمی آمدیم و با این مجموعه خداحافظی نمی کردیم ، هرگز نمی توانستیم خودمان را ببخشیم."

نور

دوشنبه 20 تیر 1390  6:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها