0

مشاركت بخش خصوصي در توسعه ورزش شطرنج از ضروريات است

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

مشاركت بخش خصوصي در توسعه ورزش شطرنج از ضروريات است

سمنان - رييس فدراسيون شطرنج گفت: براي توسعه اين رشته ورزشي توجه به بخش خصوصي از ضروريات است و كمك و تقويت بخش خصوصي رشد شطرنج را تضمين مي كند.
مشاركت بخش خصوصي در توسعه ورزش شطرنج از ضروريات است

'محمد جعفر كامبوزيا' روز يكشنبه در نشست مجمع عمومي هيات شطرنج استان سمنان توجه به نيروي آموزش ديده و كارآمد را از ديگر موارد مهم دانست و گفت: برگزاري دوره هاي آموزش داوري، مربيگري و برگزاري مسابقات بيشتر به ويژه در رده هاي پايه مي تواند سهم زيادي در پيشرفت شطرنج داشته باشد.


وي افزود: نوع مديريت در شطرنج با ساير رشته هاي ورزشي متفاوت است و با توجه به سطح بالاي تحصيلات ورزشكاران بايد دقت و توجه بيشتري در مديريت اين رشته ورزشي بكار گرفته شود.


رئيس فدراسيون شطرنج از نامزدهاي رياست هيئت شطرنج استان سمنان به خاطر حضور و شركت در انتخابات تشكر كرد و گفت: استفاده از تجربيات پيشكسوتان و افراد فعال در اين رشته ورزشي مي تواند گره گشا باشد.


مديركل تربيت بدني استان سمنان نيز گفت: فدراسيون شطرنج با اينكه دير زماني نيست كه از فعاليتش مي گذرد ولي پا را از قاره آسيا فراتر نهاده و موفق به كسب نتايج خوب و مطلوبي شده است.


'همت هاديان' افزود:گرچه اين رشته در بحث قهرماني در استان سمنان انتظارات را برآورده نكرده است اما با حمايت و تلاش بيشتر و تعامل با آموزش و پرورش و بردن شطرنج به خانه ها مي توانيم بحث قهرماني را تقويت كنيم.


مدير كل تربيت بدني استان سمنان با تاكيد بر تلاش همه براي توسعه ورزش همگاني افزود: شطرنج نيز از رشته هايي است كه با توجه به امكانات مورد نياز در اين بخش طبقه بندي مي شود و توسعه اين رشته از اهميت خاصي برخوردار است.


در مجمع عمومي هيات شطرنج استان سمنان با راي اعضا 'محمد اخلاقي'با كسب 10 راي از 14 راي ماخوذه براي مدت چهار سال به عنوان رئيس هيات شطرنج استان سمنان انتخاب شد.


در اين انتخابات سه نامزد براي احراز رياست هيات شطرنج استان سمنان داوطلب شده بودند.ك/2

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 19 تیر 1390  11:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها