0

فرمول پارك ماشين

 
zakeri_m
zakeri_m
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 1740
محل سکونت : تهران

فرمول پارك ماشين

 پایگاه اینترنتی “Tgdaily” خبر از کشف فرمول ریاضی پارک کردن ماشین توسط یک ریاضیدان لندنی داد.

این فرمول که تحت امتیاز انحصاری “Vauxhall Motors” منتشر شده است متاسفانه بسیار پیچیده و معماگونه است و زنان و مردان معمولی و یا کسانی که از نظر جسمانی ناتوان هستند توانایی استفاده از این فرمول را ندارند.

گفتنی است که طبق بررسی‌های انجام شده بیش از ۵۷ درصد افراد فاقد اعتماد به نفس کافی برای پارک خودرو در معابر شلوغ هستند و ۳۲ درصد افراد نیز ترجیح می‌دهند که ماشین خود را در جایی دورتر و خلوت‌تر پارک کنند.

پروفسور “بلک بورن” مبدع این فرمول در این مورد می‌گوید: “اکثر مردم روزانه چندین بار خودروی خود را در خیابان‌ها پارک می‌کنند و تبدیل به یک عمل روزانه شده است و این فرمول به ما نشان می‌دهد که چطور از ریاضی می توانیم در امور روزمره زندگی خود استفاده کنیم”.

شما برای استفاده از این فرمول باید درک دقیقی از محل پارک، ابعاد و زوایای اتومبیل خود داشته باشید و با این فرمول اعتماد به نفس از دست رفته در پارک ماشین را دوباره به دست می آورید”.

برای استفاده از این فرمول باید با اندازه‌گیری شعاع دایره چرخش خودرو، اندازه چرخ‌ها، طول کاپوت ماشین، عرض خودرو و ابعاد پارکینگ می‌توانید به صورت دقیق به فضای مورد نیاز برای پارک کردن خودرو خود دست پیدا کنید.

البته با توجه به این فرمول راننده‌ها همواره به این نیاز خواهند داشت که یک متر اندازه‌گیری را برای بررسی این پارامترها به همراه خود داشته باشند.

به طور قطع پشتکار شهروندان تهرانی در یادگیری این فرمول، کمک شایانی به آنها در پارک خودرو در خیابان‌های شلوغ پایتخت خواهد کرد.

 
 
 
 
زندگی را تو بساز ، نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف
زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ ، زندگی یعنی عشق ، تو بدان عشق بورز . . .
سه شنبه 8 تیر 1389  10:25 PM
تشکرات از این پست
omidayandh
omidayandh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 7483
محل سکونت : تهران

پاسخ به:فرمول پارك ماشين

مربی های آموزش رانندگی خودمان سالهاپیش به این فرمول آشنایی داشته اند
سه شنبه 8 تیر 1389  10:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها