0

دروازه‌بان آلمان اعتراف كرد: با رفتار عادی داور بازی را فریب دادم!

jazereyearam
jazereyearam
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1313

دروازه‌بان آلمان اعتراف كرد: با رفتار عادی داور بازی را فریب دادم!

دروازه‌بان تیم ملی آلمان اعتراف كرد با واكنش طبیعی و عادی داور را فریب داده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درحالی كه بازی دو تیم انگلیس و آلمان با نتیجه 2 بر یك به سود آلمان پیگیری می‌شد، فرانك لمپارد با شلیكی سنگین تیر دروازه را به لرزه درآورد و توپ از خط عبور كرد اما داور این صحنه را گل تشخیص نداد و كار را دنبال كرد. حالا مانوئل نویر دروازه‌بان تیم ملی آلمان درباره آن صحنه می‌گوید: وقتی روی زمین افتادم دیدم كه توپ از خط عبور كرد، اما سریع به سمت توپ رفتم و بازی را آغاز كردم این حركت عادی و سریع من داور رافریب داد و اعلام گل نكرد.

نویر در ادامه گفت: وقتی برای آزمایش دوپینگ وارد سالن شدم تلویزیون این صحنه را پخش می‌كرد. انگلیسی‌ها بدشانسی آوردند داور باید این صحنه را گل اعلام می‌كرد.

سنگربان 22 ساله شالكه كه با آسیب دیدگی رنه آدلر دروازه‌بان اول تیم آلمان شد تیمش را شایسته قهرمانی دانست و گفت: با وجود این كه انگلیسی‌ها در صحنه گل دوم از اشتباه داوری متضرر شدند اما تیم ما شایسته پیروزی بود و این اشتباه نمی‌تواند پیروزی 4 بر یك را كم‌رنگ جلوه دهد.

نویر با اشاره به همكاری تیمی خوب آلمان تاكید كرد: ما چهارگل به ثمر رساندیم تا دیگر اعتراضی به داور صورت نگیرد. فكر می‌كنم شانس هم یكی از فاكتورهای لازم برای كسب موفقیت است. این مساله در دیدار انگلیس به كمك ما آمد و ما هم به خوبی از آن استفاده كردیم.

دوشنبه 7 تیر 1389  11:15 PM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5491

پاسخ به:دروازه‌بان آلمان اعتراف كرد: با رفتار عادی داور بازی را فریب دادم!

آخه اون داور بیچاره توپ رو ندید که از خط رد شده ، که باید میدید !!!
اون وقت واکنش های نوئر به این صحنه باعث فریبش شده ؟!
تازه اگه گل را هم قبول میکرد انگلیس شکستش حتمی بود !!!

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

سه شنبه 8 تیر 1389  1:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها