0

ارتقاء سيستم‌عامل اينتل براي نصب روي رايانه‌هاي لوحي

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

ارتقاء سيستم‌عامل اينتل براي نصب روي رايانه‌هاي لوحي

شركت اينتل كه سيستم‌عامل متن‌باز Meego را متناسب با گوشي‌هاي هوشمند معرفي كرده بود، تصوير ويديويي جديدي منتشر كرده كه در آن استفاده از اين سيستم‌عامل متن‌باز در رايانه‌هاي چندلمسي براي اجراي همزمان چند برنامه به نمايش درآمده است.

 در اين فايل ويديويي 3 دقيقه‌اي نحوه استفاده از سيستم‌عامل متن‌باز اينتل در رايانه‌هاي لوحي را نشان مي‌دهد و در سايت "گروه توسعه‌دهندگان برنامه Atom " وابسته به شركت اينتل نمايش داده شده است.
در اين فايل ويديويي نسخه پيش-آلفاي سيستم‌عامل متن‌باز اينتل با نام Meego OS 1.1 در يك رايانه لوحي چند لمسي به نمايش درآمده است. براي اين رايانه لوحي يك رابط كاربري پويا و كارآمد در نظر گرفته شده است كه به كمك آن كاربران مي‌توانند ليست آخرين تصاوير ويديويي، عكس و ديگر فايل‌هاي چندرسانه‌اي مشاهده شده را در اختيار داشته باشند.
اين سيستم‌عامل همچنين شامل ابزارهاي مربوط به كليه شبكه‌هاي اجتماعي مي‌شود و بر اين اساس، كاربران به سادگي مي‌توانند به كمك آن صفحات خود در شبكه‌هاي اجتماعي را به‌روز كنند.
اين سيستم‌عامل قابليت اجراي همزمان چندين نرم‌افزار را دارد و در اين فيلم نشان داده است كه كاربر حين ويرايش يك تصوير، در حال گوش دادن به موسيقي است. قابليت‌هاي چندلمسي اين سيستم‌عامل براي تغيير اندازه تصاوير به نمايش درآمده مورد استفاده قرار مي‌گيرد و بر اين اساس، كاربر با هر يك از پنج انگشت خود مي‌تواند فعاليت متفاوتي را در رايانه لوحي خود انجام دهد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 6 تیر 1389  7:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها