0

"نامزد تقلبی" پروانه ساخت نگرفت

 
ayeneh
ayeneh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2761
محل سکونت : تهران

"نامزد تقلبی" پروانه ساخت نگرفت

 
داستان اين فيلم در مورد وقايع قبل از انتخابات است كه از زباني طنز برخوردار است اما شوراي پروانه ساخت به دليل نگاه اين فيلم، از صدور پروانه ساخت خودداري كرد و به ما گفته شد ساخت اين فيلم در شرايط موجود به صلاح نيست.
فارس: تهيه كننده فيلم سينمايي «نامزد تقلبي» از منتفي شدن ساخت اين فيلم به دليل عدم صدور پروانه ساخت خبر داد و گفت: به ما گفته شد ساخت اين فيلم در شرايط موجود به صلاح نيست.

درخواست صدور پروانه ساخت «نامزد تقلبي» به تهيه‌كنندگي ابراهيم اصغري و كارگرداني ماشاءالله شاهمرادي‌زاده چندي پيش به شوراي پروانه ساخت اداره كل ارزشيابي و نظارت بر سينماي حرفه‌اي معاونت سينمايي ارائه شده كه به دليل مخالفت بر روي فيلمنامه آن، پروانه ساخت صادر نشد.

«ابراهيم اصغري» با تائيد مطلب فوق اظهار داشت: داستان اين فيلم در مورد وقايع قبل از انتخابات است كه از زباني طنز برخوردار است اما شوراي پروانه ساخت به دليل نگاه اين فيلم، از صدور پروانه ساخت خودداري كرد و به ما گفته شد ساخت اين فيلم در شرايط موجود به صلاح نيست.

وي پيش از اين عنوان كرده بود: «نامزد تقلبي» يك كار طنز سياسي است كه نگاهي به سؤاستفاده برخي جريانات از دفاع مقدس دارد كه فيلمنامه آن را ماشاء‌الله شاهمرادي‌زاده نوشته است و قرار است خود وي نيز كار را كارگرداني كند. «نامزد تقلبي» به نوعي اولين كاري است كه در فضاي سياسي روز مي‌گذرد و باتوجه به رويكرد طنزي كه دارد به برخي از رفتارهاي نادرست در زمينه سؤ‌استفاده از دفاع مقدس مي‌پردازد.

اين فيلم قرار بود اوائل تابستان جلوي دوربين برود.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

دوشنبه 24 خرداد 1389  10:52 AM
تشکرات از این پست
jazereyearam
jazereyearam
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 1313
محل سکونت : زنجان
یک شنبه 27 تیر 1389  9:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها