0

صلابت مسلمانان در بيزاري از استكبار است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

صلابت مسلمانان در بيزاري از استكبار است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه پارس‌آباد:
صلابت مسلمانان در بيزاري از استكبار است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: صلابت مسلمانان و امت‌هاي اسلامي در بيزاري از استكبار و اعمال خبيث و شيطاني آنهاست.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، حجت‌الاسلام ولي علوي در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهر پارس‌آباد اظهار داشت: دشمن با حيله‌ها و نيرنگ‌هاي مختلف سعي در شكستن روحيه اتحاد و همدلي مسلمانان دارد كه امروز نظير چنين توطئه‌اي را در بحرين و ليبي و يمن شاهد هستيم.
وي يكي از اصلي‌ترين آرمان مسلمانان را دوري از شياطين در تمام مقاطع تاريخي اعلام كرد و گفت: شيطان حقيقي امروز در لباس نفاق و دورنگي ظهور كرده به طوري كه رژيم‌هاي استكباري از طرفه نداي آزاديخواهي سر مي‌دهند و از سوي ديگر خود را طرفدار صلح و آزادي معرفي مي‌كنند.
امام جمعه پارس‌آباد با يادآوري اينكه دشمن امروز با تمام قوا به ميدان آمده‌ تا حاكميت اسلام را زيرسوال ببرد، خاطرنشان كرد: اصلي‌ترين رمز پيروزي مسلمانان در اتحاد و همدلي آنهاست.
علوي در ادامه سخنان خود بحث حجاب و عفاف را به عنوان سرلوحه رفتار و سيره بانوي دو عالم معرفي كرد و افزود: حجابي كه در آن عظمت و شخصيت زن حفظ نشود، ملعبه و پوشش ظاهري بيش نيست و نمي‌تواند از نگاه شيطاني به زنان بكاهد.
وي با اشاره به احاديث و آياتي از قرآن كريم در مورد حجاب واقعي گفت: حجاب واقعي آن است كه جاذبه‌هاي جنسي را كه امكان سوءاستفاده براي افراد نامحرم وجود داشته پوشش بدهد نه اينكه با روسري‌ها و پوشش‌هاي به ظاهر حجاب بتوان بر اين امر ادعايي داشت.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، اين مسئول مرز محرم و نامحرم را بسيار امري حياتي در پوشش و عفاف كامل برشمرد و گفت: امروز بسياري از زنان عفيف ما اين حد و مرز را شناخته‌اند و شايسته است خطبا و رسانه‌ها بيشتر در تبيين اين خط و مرزها وارد شده و كار فرهنگي بكنند.
علوي در ادامه سخنان خود با گرامي داشت ياد و خاطره شهدا به ويژه شهداي فتح خرمشهر اين فتح عظيم را نشانه خودباوري ملت ايران دانست و گفت: فتوحات هشت سال دفاع مقدس نشان داد كه عظم و اراده ملت ايران دائمي و پابرجاست.
وي در پايان اين فتوحات را نشانه‌اي خوب براي آشكار شدن اهداف و آرمان‌ها معرفي كرد و گفت: اگر امروز اين آرمان‌ها به بستر تبليغ دشمنان و افراد كوردل تبديل شده است بايد به اصالت آن ايمان داشت.
انتهاي پيام/م20

 
 
جمعه 6 خرداد 1390  10:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها