0

همگرايي ملي با محوريت رهبري امكان‌پذير است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

همگرايي ملي با محوريت رهبري امكان‌پذير است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه بيله‌سوار:
همگرايي ملي با محوريت رهبري امكان‌پذير است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان بيله‌سوار گفت: همگرايي ملي در كشورمان بين تمام جناح‌ها و احزاب و گروه‌ها با محوريت نظام ولايت امكان‌پذير است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، حجت‌الاسلام كريم قياسي در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهرستان بيله‌سوار با بيان اينكه امسال به لحاظ برگزاري انتخابات استكبار جهاني درصدد برهم زدن وحدت و همگرايي ملي است، اظهار داشت: مسئولان و مقامات كشوري بايد از اظهارنظرهايي كه بوي تفرقه و تضاد و تقابل دارد، پرهيز كنند و به جاي آن بر تحكيم بنيه‌هاي حقيقي وحدت مكر همت ببندند.
وي با يادآوري اينكه دشمن هميشه منتظر فرصت‌ها و خلاهاي احتمالي است، افزود: در اينكه دشمنان در سنگر تفرقه و نفاق در حال برنامه‌ريزي هستند ترديدي وجود ندارد، اما ورود ناآگاهانه به اين عرصه سبب خواهد شد تا شدت هجمه‌ها و فتنه‌ها بيشتر شود.
امام جمعه بيله‌سوار كانون اصلي دوري از اين تفرقه و دودستگي را تكيه بر فرمايشات مقام معظم رهبري و مطالبه حقيقي مردم برشمرد و گفت:‌ بايد به صدور اهداف و ارزش‌هاي انقلاب خود افتخار كنيم و نسبت به توسعه آن بكوشيم.
قياسي در ادامه سخنان خود به بيداري امت‌هاي اسلامي با تكيه بر انقلاب اسلامي اشاره كرد و بيان داشت: اين بيداري عميق روز به روز در حال گسترش و دامنه‌دارتر شدن است، به طوري كه پيش‌بيني مي‌شود به سرعت اين تحولات با گذر از آسيا و آفريقا به قلب اروپا نيز برسد.
وي تصريح كرد: سركوب قيام‌هاي خودجوش مردمي در منطقه به دست سران مزدور و فتنه‌گر امريكا و رژيم‌هاي سلطه نشان از تحمل نداشتن سران اين كشورها در برابر انتقادها و پاسخگويي به مطالبات مردم است.
امام جمعه بيله‌سوار در بخش ديگري از سخنان خود به سخنان اخير رئيس‌جمهوري امريكا و لابي صهيونيزم در به رسميت شناختن دولت قانوني فلسطين اشاره و خاطرنشان كرد: ملت‌هاي منطقه هرگز اجازه نخواهند داد حق ملت فلسطين ضايع و يا ناديده گرفته شود.
قياسي بيان كرد: در اين احقاق حق اصل اول و اساسي به رسميت شناختن دولت قانوني فلسطين و حفظ منافع مردم اين خطه در دست يافتن به مطالبات حقيقي است.
وي در پايان به خيزش مردم منطقه عليه رژيم صهيونيستي اشاره كرد و گفت: اين خيزش‌ها نيز نشان ميدهد ملت بااراده مسلمان منطقه هرگز حقارت و تحقير تاريخي خودشان را برنميتابند و به همين خاطر عليه اين رژيم‌ها شعار ميدهند.
انتهاي پيام/م20

 
 
جمعه 6 خرداد 1390  10:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها