0

وظيفه جوانان كمك به شكل‌گيري برنامه‌هاي آموزشي است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

وظيفه جوانان كمك به شكل‌گيري برنامه‌هاي آموزشي است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل:
وظيفه جوانان كمك به شكل‌گيري برنامه‌هاي آموزشي است

خبرگزاري فارس: مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل گفت: براي خدمت‌گذاري و مفيد واقع شدن به جامعه و مردم بايد از دوران نوجواني برنامه‌ريزي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، احمد محمودزاده در گردهمايي مشاوران جوان نواحي و مناطق استان اردبيل اظهار داشت: وظيفه معلم براي ايجاد فرهنگ كار و تلاش براي جوانان و آينده‌سازان كشور است كه با توجه به برنامه‌هاي دولت و وزارت آموزش و پرورش زمينه و انگيزه‌هاي لازم براي فعاليت جوانان، معلمان و دانش‌آموزان با هدف كيفيت‌بخشي به مسائل آموزشي و پرورشي فراهم شده است.
وي گفت: دوران نوجواني و جواني مهمترين، دشوارترين، شيرين‌ترين و تاثيرگذارترين دوران زندگي انسان‌ها است چون زمان جدايي هويتي از خانواده براي استقلال‌طلبي است نيازمند برنامه هدفمند مي‌باشد تا از ظرفيت و توان آن دوره بهترين استفاده را برد.
مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل افزود: چگونگي و مسيري كه در دوره جواني طي مي‌شود در طول زندگي انسان تاثيرگذار بوده و زمان يادگيري چگونگي مديريت براي تحويل گرفتن آينده است و بايستي با آمادگي لازم خودسازي، كسب شايستگي‌هاي علمي و عملي آينده را به دست آورد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در ادامه اين جلسه مديركل حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس استان اردبيل نيز در سخناني اظهار داشت: اعتماد به جوان يك سرمايه ملي است و توفيقات بيشتر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بر مبناي حضور همه جانبه جوانان در عرصه‌هاي علمي، فرهنگي، سياسي و نظامي است.
ذكيالله خوشبخت با تشريح ايثار و فداكاري‌هاي مردم در دوران 8 سال دفاع مقدس افزود: آزادسازي خرمشهر كه با نصرت و ياري خداوند همراه بود اوج عزت ايران است و تحليل‌گران بين‌المللي و مسائل سياسي جهان اين آزادسازي آغاز شمارش معكوس جنگ براي عقب‌نشيني تكنيكي و تاكتيكي عراق و حاميان وي بود.
وي ادامه داد: بعد از آزادسازي خرمشهر استكبار جهاني به فكر چاره‌اي براي جلوگيري از پيشرفت ايران بودند چرا كه احساس مي‌كردند اين پيروزي‌ها راه آزادي كربلا و قدس را هموار مي‌سازد.
اين مسئول در ادامه اذعان داشت: انقلاب اسلامي ثبات، امنيت، آسايش، آرامش، توسعه و رشد را براي كشورمان ارمغان آورده است كه اميدواريم جوانان راه شهيدان را درك و ادامه دهند كه اصل آن اطاعت از ولايت فقيه بود.
در خلال اين برنامه؛ معاون آموزش ابتدايي اداره كل آموزش و پرورش استان معضلات جوانان امروزي را تشريح و از جوانان خواست با هماهنگي و كمك به نوآوري و خلاقيت كيفيت آموزش و پرورش به ويژه در دوره ابتدايي را ارتقا دهند.
انتهاي پيام/ص20

 
 
جمعه 6 خرداد 1390  10:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها