0

برنامه‌هاي اعتكاف خودجوش برگزار مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برنامه‌هاي اعتكاف خودجوش برگزار مي‌شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امسال در اردبيل؛
برنامه‌هاي اعتكاف خودجوش برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديركل تبليغات اسلامي استان اردبيل گفت: برنامه‌هاي امسال اعتكاف به صورت خودجوش و با مشاركت هيئت امناي مساجد و همراهي دستگاه‌هاي غيردولتي برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، حجت‌الاسلام مهدي ستوده در گردهمايي روساي ادارات تبليغات اسلامي استان در نمين اظهار داشت: اجراي اين برنامه‌ها امسال با تنوع خاص در حال تدارك و برنامه‌ريزي است و در كنار غني كردن برنامه‌هاي اين ايام تلاش مي‌كنيم هزينه‌هاي زايد را حذف كنيم.
وي مردمي برگزار شدن چنين برنامه‌هايي را پرمحتواتر از برنامه‌هاي دولتي و سازمان يافته اعلام كرد و افزود: اين امر خداپسندانه نبايد از هدف اصلي خود دور شود و مردمي كردن اجراي برنامه‌هاي اعتكاف با هدف كاهش هزينه‌هاي تحميلي به ادارات تبليغات اسلامي مورد تاكيد قرار دارد.
مديركل تبليغات اسلامي استان اردبيل با بيان اينكه اجراي برنامه‌هاي اعتكاف به هيئت امناي مساجد و مردم واگذار مي‌شود، خاطرنشان كرد: اين حركت براي اولين بار نشان ميدهد كه هيئت امناي مساجد از قابليت‌هاي خوبي براي برگزاري برنامه‌هاي اين ايام برخوردار هستند.
ستوده گفت: مسئولان ادارات تبليغات اسلامي شهرستان‌ها بايد مديريت مساجد و فعاليت‌هاي فرهنگي را بر عهده بگيرند.
وي توجه ويژه به بحث تفسير و مفاهيم قرآن كريم، تقويت سايت‌هاي ديني، توسعه فضاهاي مجازي و اينترنتي در موسسات قرآني و هيئت‌هاي مذهبي، ساخت خانه‌هاي عالم در مناطق مرزي و راه‌اندازي وبلاگ نويسي را از جمله برنامه‌هاي اولويت‌دار تبليغات اسلامي استان در سال جاري برشمرد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، اين مسئول افزود: در برنامه اعزام كاروان‌هاي زيارتي مرقد مطهر امام راحل امسال از روحانيون مستقر و طرح هجرت بهره‌گيري مي‌شود.
امام جمعه نمين هم در اين همايش با اشاره به موقعيت و قابليت‌هاي فرهنگي شهرستان نمين گفت: فضا براي اجراي برنامه‌هاي ديني، مذهبي و فرهنگي در اين شهرستان فراهم است.
حجت‌الاسلام علي رحيمي خواستار تلاش ويژه تبليغات اسلامي استان به اعتلاي ديني و فرهنگي اين منطقه شد.
انتهاي پيام/ص30

 
 
جمعه 6 خرداد 1390  10:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها