0

400 نفر در اردبيل مطالعه‌يار هستند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

400 نفر در اردبيل مطالعه‌يار هستند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اردبيل:
400 نفر در اردبيل مطالعه‌يار هستند

خبرگزاري فارس: مدير كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اردبيل گفت: براي اولين بار در استان اردبيل بيش از 400 نفر در سطح كتابخانه‌هاي عمومي استان به عضويت طرح مطالعه‌ياوران درآمده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، صادق فرهمند امين در جلسه شوراي اداري كنابخانه‌هاي عمومي اردبيل با اشاره به اينكه مطالعه‌ياوران سفيران فرهنگي كتابخانه‌هاي عمومي هستند، اظهار داشت: اين افراد به عنوان پيشگامان توسعه فرهنگ مطالعه مفيد و كتابخواني و سفيران فرهنگي كتابخانه‌ها در خانواده و جامعه بايد به ايفاي نقش بپردازند.
وي با يادآوري اينكه براي مطالعه‌ياران اردبيل كارت مخصوص مطالعه‌ياور صادر مي‌شود، تصريح كرد: رسالت اصلي اين افراد قرار دادن كتاب در اختيار خانواده‌هاست تا از اين طريق افرادي را كه اشتياقي به كتاب و كتابخواني ندارند جذب كنيم.
وي با اشاره به اينكه اجراي اين طرح براي اولين بار در سطح كشور و در كتابخانه عمومي استان اردبيل بصورت آزمايشي اجرا مي‌شود، اذعان داشت: در صورت موفقيت‌آميز بودن، اين طرح براي اجرا در سطح وسيع به نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور پيشنهاد مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، همچنين مدير كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اردبيل در نشست صميمي با بانوان كتابدار به مناسبت روز زن در سخناني اظهار داشت: با طلوع مكتب حيات بخش اسلام زندگي بشر تحت تاثير قرار گرفت و بر جايگاه بلند زن و مقام شايسته او تاكيد گرديد و با بيان انا خلقناكم من ذكر و انثي علاوه بر اينكه قرآن شخصيت مسخ شده زن قبل از اسلام را زنده كرد بلكه او را صاحب امتيازاتي نمود كه قبلا هيچ فردي و آييني بدان توجه نداشت.
اين مقام مسئول با تبريك ميلاد باشكوه بزرگ بانوي دوعالم و روز زن از زحمات آنان تقدير و با اهداي هدايايي از زنان كتابدار استان تجليل كرد.
انتهاي پيام/ص30

 
 
جمعه 6 خرداد 1390  10:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها