0

جو جانسون «پارك ژوراسيك4» را مي‌سازد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جو جانسون «پارك ژوراسيك4» را مي‌سازد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
ادامه‌سازي فيلمي كه حرفي براي زدن ندارد
جو جانسون «پارك ژوراسيك4» را مي‌سازد

خبرگزاري فارس: جو جانسون از توليد جدي «پارك ژوراسيك4» خبر داده و اين در حالي است كه استن وينستن خالق دايناسورهاي سه قسمت قبلي از دنيا رفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس، خبرهاي تازه‌اي در ارتباط با توليد قسمت تازه‌اي از مجموعه فيلم‌ علمي - تخيلي «پارك ژوراسيك» در رسانه‌هاي گروهي بين‌المللي منتشر شده است. اما عوامل و دست‌اندركاران اين مجموعه فيلم ديدگاه‌هاي متفاوتي را در ارتباط با آن مطرح مي‌كنند.
در حالي كه سام نيل يكي از بازيگران اصلي فيلم مي‌گويد احتمال توليد قسمت تازه‌اي از آن تا چند سال آينده منتفي است، منابع نزديك به فيلم مي‌گويند قسمت جديد فيلم را جوجانسن كارگرداني خواهد كرد.
خبرهاي رسيده حكايت از آن مي‌كند كه «پارك ژوراسيك4»، پروژه‌ بعدي اين فيلم‌ساز پس از پايان كار او بر روي فيلم كميك استريپي «كاپيتان آمريكا» خواهد بود.
جانسن سال قبل در گفت‌وگويي اعلام كرد: چهارمين قسمت «پارك ژوراسيك» به زودي وارد مرحله توليد خواهد شد.
او همان زمان گفت: «اين قسمت كاملاً متفاوت از سه قسمت قبلي آن خواهد بود و مي‌توان از تريلوژي دوم اين مجموعه فيلم صحبت كرد كه به دنبال اولين تريلوژي (سه قسمت اول) توليد مي‌شود.»
اما سام نيل كه ظاهراً بايد نقش اصلي تريلوژي دوم را بازي كند، ديدگاه ديگر دارد. به گفته او: «من فكر مي‌كنم اين قصه از همه نظر ماجراهاي خود را تعريف كرده و چيز تازه‌اي براي گفتن ندارد.»
در عين حال، استن وينستن خالق دايناسورهاي سه قسمت قبلي در گذشته و كسي نمي‌تواند مثل او دايناسورهايي طبيعي خلق كند كه شبيه موجودات واقعي به نظر برسد.
نيل همچنين به مرگ مايكل كراتين نويسنده و خالق قصه «پارك ژوراسيك» اشاره كرد و ادامه مي‌دهد: «وقتي نه كراتين زنده است و نه وينستن، جانسن چگونه مي‌خواهد چهارمين قسمت فيلم را خلق كند؟»
دو قسمت اول و دوم «پارك ژوراسيك» به كارگرداني استيون اسپيلبرگ جز فيلم‌هاي پرفروش دهه هشتادي ميلادي بودند.
سومين قسمت فيلم به كارگرداني فيلم‌سازي غير از اسپيلبرگ در سال 2005 نتوانست موفقيت كلان دو فيلم قبلي را تكرار كند و همين موضوع باعث شد پرونده توليد قسمت‌هاي بعدي اين مجموعه فيلم به بايگاني سپرده شود.
انتهاي پيام/ا

 
 
جمعه 6 خرداد 1390  5:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها