0

ابراهيم‌زاده: فينال ايراني آرزوي من است؛ به بازيكنانم افتخار مي‌كنم

hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933

ابراهيم‌زاده: فينال ايراني آرزوي من است؛ به بازيكنانم افتخار مي‌كنم

خبرگزاري فارس: سرمربي ذوب آهن گفت: رويارويي تيم‌هاي ايراني در فينال ليگ قهرمانان آسيا آرزوي من است.

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور ابراهيم‌زاده پس از پيروزي 4 بر يك ذوب‌آهن برابر النصر عنوان كرد: بار ديگر درگذشت ناصر حجازي را تسليت مي‌گويم. به تمام بازيكنان ذوب‌آهن خداقوت مي‌گويم زيرا توانستند شرايط بسيار خوبي را براي اين تيم به وجود آورند و باعث شادي تمام مردم ايران و به خصوص اصفهاني‌ها شوند.

وي ادامه داد: از قبل گفته بودند كه ديدار سختي برابر النصر داريم، البته سطح ارتفاع فولادشهر از دريا و خشكي هوا كمي روي بازيكنان النصر تأثير گذاشته بود.

سرمربي ذوب‌آهن افزود: ما مي‌دانستيم اگر در 15 دقيقه ابتدايي به گل دست يابيم در ادامه شرايط بهتري خواهيم داشت. زيرا بازيكنان النصر در ابتدا با توجه به اينكه بازي محتاطي را در دستور كار قرار خواهند داد دسترسي به گل براي ما آسانتر خواهد بود.
وي افزود:خوشحالم كه در 5 دقيقه ابتدايي به اين هدف دست يافتيم و توانستيم در بازي احاطه پيدا كنيم. ما به جز دقايقي از نيمه دوم در ساير دقايق بر بازي مسلط بوديم.

ابراهيم‌زاده خاطرنشان كرد: افتخار مي‌كنم كه بازيكنان ذوب‌‌آهن به اين خوبي بازي مي‌كنند و اين تيم در سطح بالايي قرار دارد. اين پيروزي را به تمام ايرانيان تبريك مي‌گويم و اميدوارم در مراحل بعدي ذوب‌آهن موفق باشد.

وي در پاسخ به اين سؤال كه ابراهيم‌زاده را متخصص ليگ قهرمانان آسيا مي‌دانند، گفت: اين موضوع را قبول ندارم من يك مربي هستم و در هر بازي با شرايط خاصي وارد ميدان مي‌شويم و در بازي‌هايي كه شكست مي‌خوريم نيز فوتبال آگاهانه‌اي به نمايش مي‌گذاريم و اين نشان مي‌دهد كه مجموعه ذوب‌آهن منسجم و يكدل است.

سرمربي ذوب‌آهن درباره اينكه پيش از بازي اعلام كرده بود النصر تيم زيركي است، يادآور شد: واقعاً به اين موضوع اعتقاد دارم و كماكان پاي آن هستم. النصر با زيركي برابر استقلال نتيجه گرفت و در اين ديدار نيز اين شرايط حاكم بود.

ابراهيم‌زاده در پاسخ به خبرنگار عربستاني كه از او پرسيد آيا پيشنهاد رشوه سال گذشته الهلال درست است، تصريح كرد: اصلاً چنين موضوعي وجود ندارد من در عربستان هم كه بودم چنين سؤالي از من پرسيده شد و اين موضوع صحت ندارد شايد اين شايعه كار تيم الاتحاد رقيب الهلال در باشگاه‌هاي عربستان باشد.

وي در مورد بي‌احترامي بازيكنان النصر پيش از آغاز بازي و حضور نيافتن آنها در وسط زمين خاطرنشان كرد: ‌اين موضوع را نبايد از من بپرسيد بلكه از مسئولان AFC بايد سؤال كنيد. شايد سكوت عربستاني‌ها همانگونه‌اي بود كه بازيكنان دور يكديگر حلقه زدند.

سرمربي ذوب‌آهن در مورد صحبت اميرقلعه‌نويي مبني براينكه آرزوي يك فينال كاملاً ايراني داشته، عنوان كرد: من هم چنين آرزوي دارم خوشحال مي‌شوم كه چنين اتفاقي بيفتد زيرا حداقل پس از چندين سال يك تيم ايراني قهرمان خواهد شد.

ابراهيم‌زاده در مورد تمديد قرارداد خود گفت: قراردادم امروز با ذوب‌آهن تمام شد و از هم‌اكنون به عنوان سرمربي آزاد هستم و مي‌توانم به پيشنهادهاي ديگر فكر كنم هرچند كه تعهد اول من نسبت به ذوب‌آهن است.

وي در پاسخ به اين سؤال آيا با مسئولان پرسپوليس مذاكراتي انجام داده، خاطرنشان كرد: من تاكنون به خودم اجازه نداده‌ام با شخصي صحبت كنم و از امروز نيز موبايل خود را خاموش مي‌كنم.

سرمربي ذوب‌آهن درباره قهر روز گذشته خلعتبري و شهاب گردان يادآور شد: اين دو بازيكن به علت عدم پرداخت مطالبات مالي خود اردو را ترك كردند كه من با آنها صحبت كردم و حاضر شدند تا به تيم بازگردند.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 5 خرداد 1390  5:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها