0

رييس سازمان ورزش بسيج كشور: ورزش يكي از ابزارهاي مبارزه با دشمن است

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

رييس سازمان ورزش بسيج كشور: ورزش يكي از ابزارهاي مبارزه با دشمن است

كرمان - رييس سازمان ورزش بسيج كشور با اشاره به اينكه هدف اصلي دشمن از كار انداختن جوانان و نوجوانان است، گفت: ورزش يكي از ابزارهاي مبارزه با دشمن است.
رييس سازمان ورزش بسيج كشور: ورزش يكي از ابزارهاي مبارزه با دشمن است

به گزارش ايرنا، 'كاظم يزداني' روز پنجشنبه در جمع روساي ادارات تربيت بدني استان كرمان و ساير ورزشكاران در اداره كل تربيت بدني استان افزود: در شرايطي كه دشمن وارد حريم خصوصي و محرمانه خانواده ها شده است، ورزش به عنوان يكي از ابزارها ناجي جوانان و نوجوانان خواهد بود.


وي ادامه داد: در كشورهاي مختلف جهان ابزارهاي بسياري براي سرگرمي جوانان و نوجوانان وجود دارد كه بسياري از آنها حرام است.


يزداني، با بيان اينكه در حال حاضر ما ابزارهاي كمي را براي سرگرم كردن قشر جوان جامعه داريم، خاطر نشان كرد: ورزش يكي از مهمترين اين ابزارهاست.


رييس سازمان ورزش بسيج كشور اظهار داشت: با وجود توانايي هاي ژرف مديريتي و ديدگاه عميق سردار 'محمدرضا نقدي' رييس سازمان بسيج مستضعفين كشور به ورزش، پشتيباني هاي خوبي در اين راستا صورت گرفته كه آينده اي روشن را نويد مي دهد.


وي با تاكيد بر اينكه برخي كارهاي اساسي در حوزه ورزش بر زمين مانده و كمتر نهادي به آن توجه كرده است، خاطر نشان كرد: تربيت نيروي انساني يكي از اين نكات اساسي است كه از آن حمايت مي كنيم.


يزداني افزود: در اين راستا تا پايان برنامه پنجم 17 هزار مربي و داور بر اساس نياز و آمايش سرزميني در سطح كشور تربيت مي شوند كه تحول اساسي در ورزش به وجود مي آيد.


وي ادامه داد: براي تحقق هر چه بهتر اين هدف رييس سازمان تربيت بدني و مسوولان كميته ملي المپيك به ما قول حمايت و همكاري داده اند.


رييس سازمان ورزش بسيج كشور با اشاره به اينكه در زيرساخت هاي ورزشي كمبودهاي بسياري با توجه استانداردهاي جهاني داريم، اظهار داشت: سه هزار سالن ورزشي 400 متر را براي احداث در محلات مختلف كشور در نظر داريم كه 40 سالن را براي محلات استان كرمان به تصويب رسانده ايم.


وي خاطر نشان كرد: 110 باشگاه تيراندازي استاندارد را با ارتباط با فدراسيون تيراندازي تا پايان برنامه پنجم در سطح كشور راه اندازي خواهيم كرد و براي كسب مدال رشته هايي مانند شنا، دو وميداني و رزمي نيز برنامه هاي ويژه اي داريم.


يزداني افزود: تاكنون اعتبار فاز نخست احداث 30 باشگاه تيراندازي در سطح كشور تامين و عمليات ساخت آنها نيز آغاز شده است.


وي موفقيت در قهرمان پروري را پشتوانه سازي عنوان كرد و گفت: در طول دو سال آينده 110 پايگاه استعداديابي در ورزش قهرماني راه اندازي خواهد شد كه در حال حاضر در هر استان دو پايگاه وجود دارد.


رييس سازمان ورزش بسيج كشور اظهار داشت: در دو سال گذشته شيوه كار در بخش قهرمان پروري مشخص شده است و امسال 40 پايگاه ديگر به تعداد آنها افزوده خواهد شد.


يزداني احداث اين پايگاههاي قهرماني در استانها را بر اساس توانمندي و پتانسيل موجود در اين استانها عنوان كرد و افزود: با تامين اعتبارات مناسب در اين بخش تمامي علاقمندان و مستعدان به صورت رايگان تحت پوشش قرار مي گيرند.


وي به تاكيد رهبر معظم انقلاب اسلامي در گسترش ورزش همگاني اشاره و خاطر نشان كرد: متاسفانه با تاكيد معظم له، در اين راستا هنوز اقدام مناسبي صورت نگرفته است.


يزداني بيان كرد: براي اشاعه ورزش همگاني، 15 هزار ايستگاه ورزش صبحگاهي (سلامت) و برنامه هاي مختلف براي تقويت آن را در نظر داريم كه در رشته هايي مانند راهپيمايي، كوهپيمايي و دوچرخه سواري فعاليت ها گسترده تر خواهد بود.


وي در مورد ورزش بانوان نيز گفت: نيمي از زيرساخت ها، امكانات و برنامه هاي در نظر گرفته شده به ورزش بانوان اختصاص خواهد يافت.ك/2

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 5 خرداد 1390  4:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها