0

طرح سطح بندي ژيمناستيك براي سنين هفت تا 12 سال به تصويب فدراسيون رسيد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

طرح سطح بندي ژيمناستيك براي سنين هفت تا 12 سال به تصويب فدراسيون رسيد

قزوين - رييس فدراسيون ژيمناستيك كشور گفت: به منظور ساماندهي الگوي آموزشي مناسب ژيمناستيك در رده هاي سني پايه، طرح سطح بندي ژيمناستيك ويژه سنين 7 تا 12 سال به تصويب رسيد.
طرح سطح بندي ژيمناستيك براي سنين هفت تا 12 سال به تصويب فدراسيون رسيد

به گزارش ايرنا، 'جعفر درويش زاده' عصر چهارشنبه در گردهمايي طرح سطح بندي ژيمناستيك كه با حضور نمايندگان تام الاختيار هيات هاي استاني اين رشته ورزشي در هتل ورزش قزوين برگزار شد، افزود: تدوين و ايجاد برنامه آموزشي تمريني مناسب و هماهنگ براي سنين پايه ژيمناستيك از اهداف تصويب طرح سطح بندي رده هاي سني مذكور بوده است.


وي اظهاركرد: با تصويب طرح سطح بندي سنين 7 تا 12 سال، بايد از اين پس الگوهاي آموزشي مورد نظر مربيان و كارشناسان در سطح تمامي استانها به صورت يكسان و هماهنگ برگزار شود.


اين مسوول، ژيمناستيك را الفباي ورزش خواند و گفت: توسعه زيرساخت ها و امكانات نرم افزاري و سخت افزاري در اين رشته از اهداف مورد توجه سازمان تربيت بدني است كه از سوي فدراسيون ژيمناستيك به طور جدي دنبال مي شود.


درويش زاده در ادامه از تلاش فدراسيون ژيمناستيك براي توسعه اين رشته به عنوان ورزش پايه و مادر خبر داد و گفت: فدراسيون ژيمناستيك تلاش دارد تا از هر فضاي مناسب و قابل استفاده به آموزش ورزشكاران در اين رشته بپردازد.


رييس فدراسيون ژيمناستيك در پايان تقويت تيم هاي ملي و هيات هاي استاني، دانش افزايي مربيان و داوران و برگزاري دوره هاي آموزشي براي جذب و شناسايي ورزشكاران مستعد را از اولويت هاي اين فدراسيون ورزشي برشمرد و گفت: نهايت سعي و تلاش خود را مي كنيم تا ژيمناستيك به جايگاه اصلي خود در ورزش كشور دست يابد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 5 خرداد 1390  4:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها