0

کدام کمپانی اولین تبلت سه بعدی بی نیاز از عینک را عرضه می کند؟

 
latif1369
latif1369
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 1083
محل سکونت : خراسان جنوبی

کدام کمپانی اولین تبلت سه بعدی بی نیاز از عینک را عرضه می کند؟

کدام کمپانی اولین تبلت سه بعدی بی نیاز از عینک را عرضه می کند؟

این روز ها بازار تبلت ها بسیار داغ است و بسیاری از کاربرانی به جای خرید نت بوک، به تبلت ها روی آورده اند. ولی این تبلت ها هنوز یک ایراد کوچک دارند و آن هم فقدان تکنولوژی سه بعدی آنهاست. امروزه تکنولوژی سه بعدی بی نیاز از عینک روی بعضی از موبایل ها وجود دارد، ولی هنوز به بازار بسیاری از تبلت ها راه نیافته است. توشیبا قصد دارد این فقدان را رفع کرده و بازار تبلت ها را نیز با ارائه پنل های سه بعدی بی نیاز از عینک بیش از پیش داغ کند.

نمایشگر سه بعدی توشیبا برای تبلت ها

در نمایشگاه SID 2011، جایی که تکنولوژی نمایشگرها به نمایش گذاشته شدند، توشیبا هم یک پنل LCD سه بعدی بی نیاز از عینک در سایز 8 اینچ را به نمایش گذاشت. این پنل در این سایز مسلما برای تبلت ها مناسب است.

عمق تصویر سه بعدی در پنل بی نیاز از عینک، به زاویه دید بییننده بستگی دارد و کیفیت تصویر هم در حد کیفیت تصاویر سه بعدی بی نیاز از عینک Nintendo 3Ds است.

شما برای مشاهده تصاویر سه بعدی بدون عینک باید تقریبا رو به روی پنل باشید زیرا زاویه دید شما نسبت به تصویر، بر آنچه مشاهده می کنید تاثیر گذار است. رزولوشن این پنل که برای تبلت ها طراحی شده 800x480 است. توشیبا وعده داده به زودی پنل های بزرگتری نیز تولید خواهد کرد و همچنین عنوان کرده اولین تبلت های سه بعدی به زودی در بازار موجود خواهد بود ولی زمان مشخصی برای آنها تعیین نکرده است

قاصدک
شعر مرا از بر کن
برو ان گوشه باغ
سمت ان نرگس مست
و بخوان در گوشش
و بگو باور کن

یک نفر یاد تو را
دمی از دل نبرد...

http://www.akharin.blogfa.com

پنج شنبه 5 خرداد 1390  3:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها