0

همايش سيرت خوش سيرتان دردانشگاه آزاد اسلامي لاهيجان برگزار شد

 
labeik_ya_khameneei
labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی

همايش سيرت خوش سيرتان دردانشگاه آزاد اسلامي لاهيجان برگزار شد

همايش سيرت خوش سيرتان دردانشگاه آزاد اسلامي لاهيجان برگزار شد

بزرگنمایی:  

خبرگزاري آريا- همزمان با سالروز فتح خرمشهر و به پاس دلاورمردي هاي رزمندگان  8سال دفاع مقدس همايشي با عنوان سيرت خوش سيرتان يادواره سردار شهيد مهدي خوش سيرت در سالن آمفي تئاتر حزين لاهيجي دانشگاه آزاد اسلامي لاهيجان برگزار شد .
به گزارش خبرگزاري آريا، اين ياد واره که از سوي واحد بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي لاهيجان در روز گذشته  برگزار شد ه بود و خانواده هاي شهدا و مسئولين دانشگاه و دانشجويان حضور داشتند بهروز جلايي يکي از  همرزمان سردار شهيد مهدي خوش سيرت  در ذکر و ياد آن شهيد و خاطرات وي گفت : مهدي خوش سيرت عارف شب زنده داري بود که در راه اعتلاي اسلام و به پيروي از رهبر انقلاب امام خميني ( ره ) سر از پاي نمي شناخت و آن چنان خاضعانه در دل شب به راز و نياز مي پرداخت که بحق صفت عارف جبهه ها زيبنده اين شهيد بزرگوار است .
سپس يکتا يکي ديگر از آزادگان 8سال دفاع مقدس ضمن برشمردن خصوصيات اخلاقي سردار شهيد خوش سيرت به خاطرات خود در جبه هاي جنگ و زمان اسارت خود اشاره کرد و دلاور مردهاي رزمندگان را در عمليات آزاد سازي خرمشهر برشمرد . در اين همايش به 5خانو اده شهيد از سوي دانشگاه لوح تقدير همراه با هدايايي به رسم ياد بود اهدا شد . 
گفتني است سردار شهيد مهدي خوش سيرت جانشين لشکر قدس گيلان در عمليات نصر 4 به لقاالله پيوست و در کنار دو بردار شهيد خود به نام هاي رضا و حسين خوش سيرت در گلزار شهداي آستانه اشرفيه بخاک سپرده شد .

 

حسین  منی و انا من حسین

چهارشنبه 4 خرداد 1390  10:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها