0

ماموريت ممكن ذوب‌‌‌آهن براي صعود به جمع 8 تيم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

ماموريت ممكن ذوب‌‌‌آهن براي صعود به جمع 8 تيم

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال ذوب‌‌‌آهن فردا در ديداري حساس به مصاف النصر عربستان مي‌رود.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا فردا با برگزاري 4 ديدار ديگر به پايان مي‌رسد و در ديداري حائز اهميت براي فوتبادوستان ايراني تيم فوتبال ذوب‌‌‌آهن به مصاف النصر عربستان مي‌رود.

*النصر با يك گل بيشتر حريف ذوب‌آهن شد
تيم فوتبال النصر عربستان فردا در حالي در فولادشهر به مصاف نماينده اصفهاني فوتبال ايران مي‌رود كه با خوش شانسي اين قرعه نصيبش شد و اگر در هفته پاياني مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا يكي از فرصت‌هاي بي‌شمار استقلالي‌ها تبديل به گل مي‌شد، فردا يك نبرد تمام ايراني در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار مي‌شد و النصري‌ها ديگر با سفر به ايران به دنبال حاشيه سازي و بهانه تراشي نبودند.البته نابساماني در كادر فني النصر و اعلام آشكار رئيس باشگاه براي استعفا شرايط روحي و رواني تيم عربستاني را به هم ريخته و ذوب آهن مي تواند از اين نكات منفي نهايت استفاده را برده و براي كسب يك پيروزي خود را آماده كند.

*اولين مصاف آسيايي ذوب‌‌‌آهن – النصر
شاگردان ابراهيم‌زاده بارها و بارها مقابل تيم‌هاي عربستاني در ليگ قهرمانان آسيا صف‌‌آرايي كرده‌اند، اما مصاف فردا از اين جهات حائز اهميت است كه دو تيم براي نخستين بار در عرصه آسيا به مصاف هم مي‌روند.
نماينده سبزپوش اصفهان در اغلب مواقع مقابل نمايندگام عربستان نتايجي درخشان و درخور شأن فوتبال ايران كسب كرده است و اگر از ديدار برگشت اين تيم مقابل الشباب در هفته پاياني ليگ قهرمانان آسيا كه به صورت تشريفاتي برگزار شد، چشم پوشي كنيم به اين نتيجه مي‌رسيم كه شاگردان ابراهيم‌زاده هر زمان كه مقابل عربستاني‌ها به دنبال نتيجه هستند در رسيدن به اين هدف هميشه موفق مي‌شوند.
الهلال، الشباب و ... زخم ذوبي‌ها را به تن دارند و اگر فردا روز خوب ذوب‌‌‌آهن باشد بايد از از همين حالا نماينده ايران را در بين 8 تيم برتر آسيا بپنداريم.

*ليگ برتر عربستان با تحقير حريف ذوب‌‌‌‌آهن به پايان رسيد
هفته بيست‌و‌ششم و پاياني ليگ برتر عربستان برگزاري 7 ديدار همزمان به پايان رسيد.
در حساس‌ترين بازي اين هفته تيم‌هاي آسيايي الاتحاد و النصر به مصاف هم رفتند كه اين ديدار با برتري پرگل 5 بر 2 الاتحاد به پايان رسيد.
النصر پس از شكست از استقلال با خوش‌شانسي به عنوان تيم دوم گروه دوم راهي مرحله حذفي و حريف ذوب‌‌‌آهن در اين مرحله شد و الاتحاد نيز در اين مرحله به الهلال رسيد.
به نظر مي‌رسد شكست تحقير‌آميز النصر كه مي‌تواند از لحاظ روحي و رواني نيز تأثيرگذار باشد، كار شاگردان ابراهيم‌زاده براي صعود به جمع 8 تيم برتر آسيا را راحت‌تر از گذشته كرده باشد.
در نهايت و پس از پايان ليگ برتر عربستان النصر با 43 امتياز و قرار گرفتن در رده پنجم در ليگ امسال به كار خود خاتمه داد تا در هر صورت النصر از كسب سهيمه آسيا براي فصل آينده محروم شود.

*ذوب‌‌‌‌آهن با غلبه بر استيل‌‌‌‌آذين سوم شد
در ليگ برتر ايران و از هفته پاياني اين ليگ نيز ديدار تيم‌هاي ذوب‌‌‌آهن و استيل‌‌‌آذين با دو گل به سود اصفهاني‌ها به پايان رسيد.
ذوب‌‌‌آهن با اين پيروزي با 63 امتياز عنوان سومي ليگ و سهميه آسيا را به دست آورد و با يك پله نزول نسبت به سال گذشته به كار خود پايان داد.

*ماهيني تنها محروم ايراني در مرحله يك‌هشتم نهايي
حسين ماهيني از ذوب‌آهن تنها محروم ايراني در مرحله يك‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا است.
كنفدراسيون فوتبال آسيا اسامي محرومان مرحله يك‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا 2011 را كه سوم و چهارم خرداد برگزار مي‌شود، اعلام كرد كه بر همين اساس حسين ماهيني از ذوب‌آهن اصفهان 4 خرداد در بازي مقابل النصر عربستان از همراهي تيمش محروم خواهد بود.
اين ديدار از ساعت 19:15 فرداشب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار مي‌شود.

*بهانه تراشي عرب‌ها فردا تمام مي‌شود
از همان هفته اول ليگ قهرمانان آسيا كه مسئولان الاتحاد با مانع تراشي از كاروان پرسپوليس پذيرايي كرند تا هفته‌هاي پاياني مرحله گروهي كه آب معدني‌ها بهانه اي براي حاشيه سازي شدند، مدام نمايندگان عربستان در رويارويي با نمايندگان كشورمان به دنبال بهانه‌هاي واهي بوده‌ و هستند.
نبايد از اين نكته به سادگي بگذريم كه فوتبال عربستان در دوران افول به سر مي‌برد و شايد يكي از دلايلي كه عرب‌ها تا اين اندازه به كارهاي واهي روي آورده‌اند همين موضوع باشد و آنها قصد دارند با اين اقدامات روند نزولي‌شان را تحت‌الشعاع قرار دهند.
در هر حال فردا با برتري احتمالي ذوب‌‌‌آهن مقابل النصر اين بهانه تراشي‌ها و ايرادات بي خود نيز براي هميشه به پايان خواهد رسيد.

*برنامه كامل مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به شرح زير است:
غرب آسيا:
السد قطر - الشباب عربستان (ورزشگاه جاسم بن حمد)
ذوب‌‌آهن ايران - النصر عربستان (ورزشگاه فولادشهر اصفهان)
سپاهان ايران - بنيادكار ازبكستان (ورزشگاه فولادشهر اصفهان)
الاتحاد عربستان - الهلال عربستان (ورزشگاه ملك فيصل)

*شرق آسيا:
چونبوك موتورز كره‌جنوبي - تيانجين تدا چين (ورزشگاه جامجهاني جنجو)
گامبا اوزاكا ژاپن - سرزو اوزاكا ژاپن (ورزشگاه اوزاكا اكسپو 70)
سوان بلووينگز كره‌جنوبي - ناگويا گرامپوس ژاپن (ورزشگاه جام جهاني سوان)
اف سي سئول كره جنوبي - كاشيما انتلرز ژاپن (ورزشگاه جام جهاني سئول)
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 3 خرداد 1390  11:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها