0

گوارديولا: از دقيقه اول حمله مي‌كنيم

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

گوارديولا: از دقيقه اول حمله مي‌كنيم

گوارديولا: از دقيقه اول حمله مي‌كنيم
 

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا ابراز اميدواري کرد فعاليت مجدد آتشفشان ايسلند مانع از سفر هواداران تيمش به لندن نشود.


       آتشفشان ايسلند بار ديگر شروع به فعاليت کرده و اين موضوع مي‌تواند پروازهاي اروپا را لغو کند. در اين صورت پرواز تيم بارسلونا به لندن براي برگزاري فينال ليگ قهرمانان اروپا هم لغو خواهد شد و آبي – اناري‌ها شايد مجبور شوند مانند سال گذشته با اتوبوس سفر کنند.


پپ گوارديولا درباره‌ي ديدار پاياني ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلي گفت: ناراحت و نگرانم. مي‌ترسم هواداران نتوانند براي تماشاي بازي به لندن بروند. در حالي که انگليسي‌ها اين مشکل را ندارند و منچستريونايتد در خانه بازي مي‌کند. هواداران اين تيم نيازي به هواپيما براي رسيدن به لندن ندارند.


وي ادامه داد: اميدوارم شرايط به گونه‌اي فراهم شود که بتوانيم به طوري سفر کنيم که بيشترين زمان ممکن را داشته باشيم. اما به هرحال اگر اين گونه نشود سفر مي‌کنيم و اعتراضي نخواهيم داشت. بعيد مي‌دانم يوفا با به تعويق انداختن چيزي موافقت کند.


سرمربي آبي و اناري‌ها که دو سال پيش موفق به شکست فرگوسن در ديدارپاياني ليگ قهرمانان اروپا شد، اظهار کرد: براي پيروزي و قهرمان شدن مي‌جنگيم. اطمينان دارم يک پايان خوش براي بارسلونا در پايان فصل رقم خواهد خورد چرا که تيم شايستگي رسيدن به هر افتخاري را دارد. بايد بتوانيم احساساتمان را کنترل کنيم و نقاط ضعف و قوت حريف را به خوبي بشناسيم. ما دو سال پيش قهرمان شده‌ايم و اکنون انگيزه‌ي زيادي داريم که اين عنوان را تکرار کنيم.


گوارديولا با ابراز رضايت از وضعيت روحي و رواني بازيکنان گفت: خوشحالم که همه به اين موضوع واقف هستند که چه چيز بزرگي انتظارشان را مي کشد. برنامه داريم که از همان دقيقه‌ي اول بازي حمله را آغاز کنيم و به گل برسيم. دو سال پيش هم منچستريونايتد را در فينال زير فشار قرار داديم و توانستيم به گل برسيم. امسال هم چنين برنامه‌اي داريم چرا که راه پيروزي ما همين است.

 
 

سه شنبه 3 خرداد 1390  4:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها