0

سمینار تخصصی حسابرسی کامپیوتری و سیستم های اطلاعاتی در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار شد

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

سمینار تخصصی حسابرسی کامپیوتری و سیستم های اطلاعاتی در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار شد

 

دو خبر

 

آنا: سمینار بزرگ تخصصیی حسابرسی کامپیوتری و سیستم های اطلاعاتی در سالن اجتماعات دانشکده پیرا پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزارشد.
به گزارش آنا، در این سمینار کارگاه آشنایی با اولین نرم‌افزار حسابرسی کامپیوتری در ایران برگزار شد.
سخنران اصلی این سمینار استاد " امیر حسین نریمان " مدیر عامل موسسه حسابرسی هوشیار ممیز و حسابدار رسمی بود.
دبیر علمي این سمینار گفت: این سمینار با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد و انجمن علمی گروه حسابداری و همکاری موسسه حسابرسی هوشیار ممیز برگزار شد.
وی اظهار داشت: به دانشجویانی که در این سمینار شرکت کردند، گواهی دوره حسابرسی کامپیوتری اعطا خواهد شد.
**جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان خوابگاه هاي واحد بروجرد با هيات رئيسه واحد
به گزارش آنا، در آغاز جلسه دكتر احمد سيف رييس اين واحد طي سخناني از دانشجويان حاضر در جلسه خواست از توجه به مسائل جزئي كه مانع حركت در مسير پيشرفت، ترقي و تعالي آنان مي شود خودداري نمايند و توجه خود را معطوف به هدف اصلي خود كه همانا كسب دانش و علم اندوزيست بنمايند.
دكتر سيف تعبد، تعهد و تقوا را لازمه و مكمل علم و دانش دانست و از دانشجويان خواست با كسب تقواي الهي توجه و تلاش خود را به تحقيق و پژوهش و كسب دانش معطوف دارند.
سپس سيد علي موسوي معاون دانشجويي واحد با اشاره كنترل الكترونيكي ورود و خروج دانشجويان دختر مستقر در خوابگاه و برگزاري نماز جماعت ، فضا و جو حاكم بر خوابگاهها را بسيار خوب توصيف كرد و افزود: در ترم جاري هيچ حكم انضباطي كه منجر به محكوميت دانشجويان مستقر در خوابگاهها شود، صادر نشده است.
معاون دانشجويي واحد بروجرد همچنين از راه اندازي اينترنت وايرلس و تهيه امكانات و وسايل ورزشي براي خوابگاههاي واحد خبر داد و افزود: اسكان موقت دانشجويان تحصيلات تكميلي كه در مقايسه با دانشجويان ديگر زمان كمتري در دانشگاه حضور دارند و راه اندازي خوابگاه براي پسران را از ديگر برنامه هاي آتي اين معاونت بر شمرد و خواستار تعامل مناسب تر كاركنان و اساتيد با دانشجويان شد.
در ادامه 5 نفر از دانشجويان به نمايندگي از دانشجويان خوابگاههاي خود به بيان مسائل و مشكلات خود پرداختند كه توسط رييس و معاونين واحد به آنان پاسخ داده شد و مقرر گرديد به تعدادي از سئوالات با توجه به محدوديت زمان جلسه، به صورت كتبي پاسخ داده شود.
همچنين به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه(س) و روز زن توسط يكي‌از مداحان اهل بيت برنامه مولودي‌خواني برگزار شد و به بيش از 40 نفر از دانشجوياني كه نامهاي فاطمه و زهرا داشتند جوايزي اهدا شد.
در پايان از دانشجويان نيز به صرف شام پذيرايي بعمل آمد.
لازم بذكر است بر طبق رتبه‌بندي خوابگاهها، دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجرد داراي بهترين خوابگاهها در سطح منطقه 5 است./110

12:09:39 1390/03/03

سه شنبه 3 خرداد 1390  2:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها