0

یکصدو چهارمین جلسه مشترک مسئولین نهاد رهبری با مسئولین دفاتر فرهنگ اسلامی منطقه چهار

ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 1369

یکصدو چهارمین جلسه مشترک مسئولین نهاد رهبری با مسئولین دفاتر فرهنگ اسلامی منطقه چهار

آنا: یکصدو چهارمین جلسه مشترک مسئولین نهاد رهبری با مسئولین دفاتر فرهنگ اسلامی منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی در کنار مرقد مطهر امامزاده سلطان علی ابن امام محمد باقر در مشهد اردهال برگزار شد.
در این جلسه ابتدا حجت الاسلام صدیقی ریاست دفتر فرهنگ اسلامی واحد کاشان ضمن خوش امد گویی به حاضرین به جمله ای از مقام معظم رهبری اشاره نمودند که من به همه امامزادگان علاقه دارم علی ابن امام محمد باقر که جای خود دارد در ا دامه معاونین نهاد رهبری منطقه به طرحهای فرهنگی همانند طرح ضیافت نور – مهر تا مهر اشاره نموده و بیان داشتند دانشجویان سرمایه های انسانی کشور هستند که ما وظیفه داریم به بهترین نحو آنها را بر اساس موازین شرعی و اصول ارزشی اسلامی تربیت نمائیم .
در ادامه حجت الاسلام میردامادی ریاست نهاد مقام معظم رهبری در منطقه چهار ضمن ابراز رضایت از برگزاری جلسه در کنار مرقد این امام زاد ه ضمن اشاره به حدیثی اذعان نمودند که در روایات داریم که جسد چند دسته از مومنین هست که در قبر از بین نمی رود که عبارتند از – کسی که به خواندن نماز شب مداومت دارد – مداومت برغسل جمعه – کسی که در راه خدا جهاد نماید
وی گفت ما می دانیم که این فرزند امام به جهت جهاد در راه خداوند در دیار غربت به شهادت رسید .
میردامادی اضافه نمود من از محدودیت ها و مشکلات اطلاع دارم اما این را می دانیم که نسل جوانی که در اختیار ما می باشد امانتی است که باید آنها را ازخلاف و گناه دور نگه داشته و متعهد و متدین پرورش دهیم و این وظیفه ما در دفاتر فرهنگ اسلامی می باشد و امروز نباید در دانشگاه بدحجابی و بی بند و باری رواج پیدا نماید که این خواست دشمن است که نسل جوان ما را در فساد اخلاقی غرق نماید . حجت الاسلام میردامادی در ادامه گفت : مسئولین دفاتر فرهنگ اسلامی باید در دانشگاهها تفکیک کلاسها را دنبال نمایند و برای آشنایی بیشتر با فضای کلاسهای درسی و ارتباط بیشتر با دانشجویان گاهی که فرصت دارند در کلاسهای درس دانشجویان حاضرشوند ویا با اتوبوس با دانشجویان همسفر شوند .
وی به بیانی از مقام معظم رهبری اشاره نمود که فرموده اند که مرد و زن باید یک مرزبندی در میان خودشان داشته باشند که این بیانگر بینش عمیق اسلامی می باشد که به عواقب این عدم مرزبندی ها آگاه است .
در پایان مسئول نهاد رهبری درمنطقه چهار اضافه نمودند که در زمینه قرانی دانشجویان منطقه چهار حدود 180000 هزار صفحه تحقیق ارائه نموده اند که این نشانگر دلبستگی دانشجویان با فرهنگ قرانی می باشد .
وی به مسئولین دفاتر فرهنگ اسلامی توصیه نمود که طرح ضیافت اندیشه را شخصا پیگیری نمایند که دانشجویان در این طرح شرکت نمایند /110

08:52:21 1390/03/03

سه شنبه 3 خرداد 1390  2:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها