0

تجلیل از تئاتر دانشگاهي یا شو لباس! + عکس

 
mahan_2011
mahan_2011
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 144
محل سکونت : اذربایجان غربی

تجلیل از تئاتر دانشگاهي یا شو لباس! + عکس

   
گزارش روز
تجلیل از تئاتر دانشگاهي یا شو لباس! + عکس
به گزارش 598، اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با شرکت 85 گروه نمایشی روز گذشته در حالی به کار خود پایان داد که با حاشیه هایی همراه بود.

در این مراسم که با حضور مسئولان وزارت علوم تحقيقات و فن‌آوري، اساتيد،و دانشجويان دانشگاههای کشور برگزار گردید از برگزیدگان جشنواره تجلیل به عمل آمد.

پوشش و آرایش بسیاری از برگزیدگان این جشنواره سالن تئاتر دانشگاهی را به گونه ای تغییر داده بود که گویی از منتخبین برای حضور در شو لباس دعوت به عمل آمده بود.

لازم به تذکر است که مسئولان فرهنگی دانشجویی باید با دقت و نظارت بیشتری نسبت به این گونه رویداد های فرهنگی برخورد نمایند تا که نتیجه ای منفی را در فضای دانشگاهی ایران به همراه نداشته باشد.
استخدام
استخدام کارشناس مهندس دکتری مقاله تحقیق دانشگاهی فروشگاه محصولات دانشگاهی فروشگاه اینترنتی طراحی سایت اخبار تخصصی ژورنال آموزشی کشورتئاتر دانشگاهی


تئاتر دانشگاهیتئاتر دانشگاهی
 
سه شنبه 3 خرداد 1390  1:05 PM
تشکرات از این پست
mahan_2011
mahan_2011
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 144
محل سکونت : اذربایجان غربی

افزایش رشته های دانشگاهی مایه رشد مجموعه علمی کشور نیست

افزایش رشته های دانشگاهی مایه رشد مجموعه علمی کشور نیست  
گزارش روزبابل - خبرگزاری مهر: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به تقویت روحیه نخبه پروری در دانشگاهها اظهار داشت: افزایش رشته های دانشگاهی سبب رشد مجموعه علمی نمی شود.

به گزارش خبرنگارمهر، کامران دانشجو ظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بابل، با اشاره به اینکه مردم باید مطیع اوامر ولایت فقیه شد، افزود: اگر مردم و مسئولان خسران کرده و از مسیر درست منحرف شوند شکست خواهند خورد.

وی اظهار داشت: سعی کنیم از ولایت جلوتر حرکت نکنیم، اگر از ولایت تندتر حرکت کنیم خدای ناکرده جزو معاندان قرار می‌گیریم باید مدنظر داشته باشیم.

دانشجو، توسعه آموزش عالی را از اهداف مهم وزارت علوم برشمرد و گفت: سپری کردن پله‌های ترقی امری مهم است اما مهم ‌تر این است که ما ترقی را در چه چیز ببینیم.

وزیرعلوم با اعلام اینکه افزایش 10 رشته به 15 رشته دانشگاهی عامل ترقی نیست افزود: دستیابی به شاخه‌های مهم از اساس پیشرفت کشور است.

دانشجو با اشاره به اینکه دانشگاه متعلق به وزارت علوم نیست بلکه همه مسئولان باید پای کار بیایند، گفت: همه خدمتگذاران نظام کمک کنند تا در بعد عمرانی، فرهنگی، اجتماعی سبب توسعه کشور شوند.

دانشجو بیان داشت: انقلاب اسلامی یک امری مستمر است و انقلاب امری نیست که 32 سال اتفاق افتاده و تمام شده باشد.

وی افزود: موتور این انقلاب باید برای همیشه روشن باشد و مراقب باشیم که برای روشن شدن موتور انقلاب مردم حضوری جدی در صحنه داشته باشند.

دانشجو تصریح کرد: اگر بخواهیم به آرمان‌ها و اهداف نهضت انبیاء و امام راحل دست یابیم، هیچ مسیری نمی‌تواند ما را به هدف نزدیک کند مگر اینکه تبعیت بی‌قید و شرط از ولایت فقیه داشته باشیم.

وی بیان داشت: پذیرفتن ولایت به معنای تعطیل کردن عقل نیست بلکه بیانگر این است که ولایت را بر مبنای عقل پذیرفتیم.

سه شنبه 3 خرداد 1390  1:07 PM
تشکرات از این پست
mahan_2011
mahan_2011
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 144
محل سکونت : اذربایجان غربی

پذيرش دانشجوي دکتري پژوهش محور در پژوهشگاهها از امسال

پذيرش دانشجوي دکتري پژوهش محور در پژوهشگاهها از امسال  
دکتری
معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري گفت: پژوهشگاه‌ها بايد پژوهش محور باشند در اين راستا در سال جاري پژوهشگاه‌هاي کشور اقدام به پذيرش دانشجوي دکترا در دوره‌هاي پژوهش محور خواهند کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمد مهدي‌نژاد امروز يکشنبه در مراسم افتتاح مرکز ملي موش تراريخت با تاکيد بر آنکه براي کسب فناوري‌هاي نرم، سخت و يا ترکيبي چند روش وجود دارد، خاطرنشان کرد: تحقيقات درون‌زا، مهندسي معکوس، انتقال فناوري خريد فناوري از جمله روش‌هاي کسب دانش فني است که اين روش‌ها در حال حاضر در کشور اجرايي مي شود.
معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم با اشاره به راه‌اندازي مرکز ملي موش تراريخت، اظهار داشت: راه اندازي اين مرکز از طريق همکاري‌هاي بين‌المللي اجرايي شده است که در اين همکاري‌ها بايد اطلاعات، دانش فني، استانداردها و تجهيزات و امکانات نيز وارد کشور شود تا اين امر مقدمه‌اي باشد براي برداشتن گامهاي بعدي.
وي با اشاره به الزامات پيشرفت تحقيقات و فناوري در کشور اضافه کرد: مهمترين الزامات پيشرفت در حوزه علمي هدفمندي و رهبري صحيح بخش علمي و پژوهشي کشور است که در اين راستا نقشه جامع علمي کشور ابزاري براي تحقق رهبري صحيح در حوزه عملي کشور است.
مهدي‌نژاد همچنين وجود نيروهاي متخصص و با انگيزه، استفاده از تجهيزات و امکانات موجود در کشور، تدوين قوانين و مقررات را از ديگر الزامات در اين حوزه نام برد و يادآور شد: پژوهشگاه‌ها نيز با تدوين برنامه هاي هدفمند مي‌توانند به تحقق علمي کشور کمک کنند.
معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم با تاکيد بر اينکه پژوهشگاه‌ها در اين راستا بايد ماموريت محور و محصول محور باشند، ادامه داد: علاوه بر اين پژوهشگاه‌ها بايد نسبت به توسعه دوره‌هاي پژوهش محور اقدام کنند که در اين راستا در سال جاري 30 دانشجوي دکتري در دوره‌هاي پژوهش محور در پژوهشگاه‌ها پذيرش خواهند شد که اساس کار آنها تامين نيازهاي کشور است.
مهدي نژاد همچنين به اجراي پروژه‌ها و همکاري هاي مشترک با ساير کشورهاي دنيا اشاره کرد و گفت: اين ارتباطات بايد گسترده شود به گونه‌اي که پژوهشگاه‌ها محل رفت و آمد دانشمندان تراز اول دنيا باشد
وي همچنين به اهميت زيست فناوري در حوزه‌هاي سلامت و پيشگيري و درمان، توليد دارو و کشاورزي اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به اين اهميت در نقشه جامع علمي کشور جزو اولويت‌هاي اول مطرح شده است ضمن آنکه در شوراي عالي علوم، تحقيقات و فناوري نيز در جهت تهيه اسناد به روز در اين حوزه نيز تلاش مي‌شود.
معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم همچنين به اختصاص بودجه‌ و اعتبارات در اين حوزه اشاره و خاطرنشان کرد: در بودجه سال جاري اعتباراتي که به اين حوزه اختصاص مي يابد در راستاي مصوبات نقشه جامع علمي کشور و شوراي عطف است.
سه شنبه 3 خرداد 1390  1:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها