0

موتي: نتوانستم معجزه كنم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

موتي: نتوانستم معجزه كنم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم سقوط كرده باري ايتاليا گفت: ماندن باري در سري‌ A مانند معجزه بود كه نتوانستم اين كار را انجام دهم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، باري از هفته‌ها قبل سقوطش به سري B قطعي شد و پس از يك سال حضور در سري A بار ديگر راهي دسته پايين شد.

بورتولو موتي سرمربي اين تيم گفت: از هواداران به دليل حمايت‌هاي هميشگي از تيم بسيار ممنونم. آنها در همه شرايط در كنار ما بودند، اميدوارم در سال‌هاي پيش رو آنها بتوانند ثبات بيشتري از خود نشان دهند تا بتوانند سرهايشان را در برابر هواداران بالا بگيرند.

موتي ادامه داد: زماني كه به باري آمدم و جانشين جيامپيرو ونتورا شدم، قصد داشتم باشگاه را در سري A نگه دارم. اين كار شبيه يك معجزه بود ولي من دوست داشتم اين كار را انجام دهم. حضور در اين تيم تجربه بسيار ارزشمندي براي من بود و براي سقوط به دسته پايين نيز از هواداران عذرخواهي مي‌كنم.

سرمربي پيشين تيم‌هاي ناپولي و پالرمو در پايان گفت: در حال حاضر هدايت هيچ تيمي را به عهده ندارم. منتظر پيشنهادي جديد خواهم ماند و سعي خواهم كرد هواداران تيم بعدي را نااميد نكنم. تا رسيدن پيشنهادهاي جديد در كنار خانواده‌ام خواهم بود و با آنها به تعطيلات مي‌روم.

گفته مي‌شود باشگاه باري به دليل مشكلات شديد مالي در خطر ورشكستگي قرار گرفته است.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 2 خرداد 1390  7:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها