0

تلاش مي‌كنيم پاداش تيم فوتسال بانوان فدك ياسوج را تا چهارشنبه پرداخت ‌كنيم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تلاش مي‌كنيم پاداش تيم فوتسال بانوان فدك ياسوج را تا چهارشنبه پرداخت ‌كنيم

خبرگزاري فارس: رئيس هيات فوتبال ياسوج گفت: تلاش مي‌كنيم قبل از بازي با تجارتخانه و تا روز چهارشنبه پاداش تيم فوتسال بانوان فدك ياسوج را پرداخت كنيم.

پرويز موسوي در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، با اشاره به مشكلات مالي تيم فوتسال بانوان فدك ياسوج اظهار داشت: تيم فوتسال بانوان فدك ياسوج سال گذشته فعاليت خود را از ليگ دسته يك آغاز كرد و موفق شد عنوان قهرماني را به خود اختصاص دهد. سال گذشته بالغ بر 60 تا 70 ميليون تومان اعتبار براي اين تيم در نظر گرفته شد.

وي ادامه داد: امسال در تعيين بودجه دچار مشكلاتي شديم كه يكي از دلايل آن، تغيير مدير كل تربيت‌بدني استان همزمان با اول فصل بود و همچنين 15 مرداد پايان سال مالي محسوب مي‌شود كه يك درصد طرح‌هاي عمراني بايد اواخر خرداد به حساب تربيت بدني واريز شود و تربيت بدني هم آن را در اختيار هيات‌ها و تيم‌هاي ورزشي قرار دهد.

مدير عامل باشگاه فدك ياسوج اضافه كرد: يك مسئله ديگر هم اين است كه در حال حاضر تمام كشور از مسائل و مشكلات مالي شكايت دارند چون سازمان تربيت بدني در حال تبديل شدن به وزارت ورزش است و وضعيت تربيت‌بدني مشخص نيست. تنها ما نيستيم كه مشكل داريم. مشكلات ديگري نيز در خصوص اعزام تيم‌هاي مردان داريم. حدود سه تيم در مسابقات كشوري داريم كه با همين مشكلات مواجه هستند. در زمينه اعزام، اياب و ذهاب و خيلي از حمايت‌ها دچار مشكل هستيم.

موسوي گفت: با مدير كل صحبت كرديم و هماهنگي شده كه اين مشكلات حل شود. ياري، سرمربي تيم فوتسال بانوان فدك ياسوج هم در اين شرايط نيمه سخت تلاش مي‌كند و نتايج خوب و درخور توجهي را كسب مي‌كند. اميدوارم ما هم با هماهنگي‌هايي كه با مدير كل داريم، بتوانيم اين مشكلات را حل كنيم و شاهد اين باشيم كه تيم فوتسال بانوان استان كه براي اولين بار در ليگ برتر حاضر شده، موفق باشد.

وي با اشاره به اختصاص پاداش براي موفقيت‌هاي بازيكنان با توجه به شرايط مالي و عدم پرداخت حقوق بازيكنان و مربيان ادامه داد: من به عنوان مدير عامل باشگاه و رئيس هيات فوتبال استان براي بازيكنان فوتسال بانوان فدك ياسوج پيش‌بيني پاداش كرده‌ام. ما در هر صورت و هر طور شده اين شرايط را فراهم مي‌كنيم، هم پاداش مي‌دهيم و هم جريمه در نظر مي‌گيريم. پيگير اين قضيه هستيم كه در همين هفته پاداشي به تيم بدهيم. با توجه به جلسه اخيري كه داشتيم، قرار شد قبل از بازي با تجارتخانه پاداش بازيكنان را بدهيم تا با روحيه بالاتري وارد مسابقه شوند.

پرويز موسوي خاطرنشان كرد: ما براي اين، تيم را در دسته يك حمايت كرديم و به ليگ برتر رسانديم كه يكي از دو تيم بالاي جدول شود تا اگر سهميه آسيا تعلق بگيرد، يكي از نمايندگان ايران باشيم. هدف ما همين است.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 2 خرداد 1390  5:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها