0

دانشگاه آزاد اسلامی حاصل تلاش همه کسانی است که حدیث آفرینش روایت کردند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دانشگاه آزاد اسلامی حاصل تلاش همه کسانی است که حدیث آفرینش روایت کردند

دو خبر؛

دانشگاه آزاد اسلامی حاصل تلاش همه کسانی است که حدیث آفرینش روایت کردند

آنا: رئیس واحد دهاقان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی حاصل تلاش همه کسانی است که حدیث آفرینش روایت کردند و از هیچ، همه چیز ساختند.
به گزارش آنا، دکتر آذین ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در سال 1366 دارای مجوز فعالیت گردید و در حوزه های مخلتف علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شروع به فعالیت کرد. وی گفت : واحد دهاقان با دارا بودن، 44 رشته تحصیلی، بیش از 4000 دانشجو، پنج رشته دکترای تخصصی در حوزه رشته ـ گرایش های جامعه شناسی، 12 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 27 رشته نیز در مقاطع کارشناسی و کاردانی علوم انسانی، فنی ـ مهندسی و پزشکی یکی از واحد های بسیار بزرگ منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی است.
آذین در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر این که مهمترین مدیریت، مدیریتی است که تهدید ها را به فرصت و نقاط ضعف را به قوت تبدیل کند، عنوان کرد : نقایص و کمبودهای راه ترقی و توسعه این واحد دانشگاهی با همکاری و پشتیبانی مسوولین سازمان و منطقه، مردم متدین، نخبگان و علمای شهر از بین رفت و این واحد گامهای بلندی را برای رسیدن به توسعه و تعالی برداشته است.
وی یاد آور شد : دانشگاه آزاد اسلامی و خصوصاً منطقه چهار با زحمات ریاست دانشگاه، همت و تدبیر استاد فرهیخته، دکتر مظاهری و دبیری دکتر مجلسی ، همواره در بین 17 منطقه دانشگاهی در تمامی حوزه ها دارای رتبه برتر بوده و مورد تقدیر قرار گرفته است.
آذین در پایان با اشاره به موفقیت های کسب شده توسط واحد دهاقان در زمینه های علمی، آموزشی ، پژوهشی، فرهنگی، مذهبی و ورزشی برنامه های در دست اقدام و آتی واحد را تشریح نمود.

**برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش آنا، به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان مسابقاتی در دو رشته شنا ویژه‌کارکنان و اعضای هیأت‌علمی و فوتسال ویژه‌دانشجویان در محل استخرشهدای شهرستان دهاقان و سالن ورزشی‌بعثت واحد برگزارنمود.
بدون شک تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی را می‌توان یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) دانست که بزرگداشت آن باید به صورتی شایسته و درخور باشد، به همین مناسبت معاونت دانشجویی واحد یک دوره مسابقه شنا ویژه کارکنان و اعضای هیأت علمی را برگزار نمود که در پایان دکتر حمید کشاورز عضو هیأت علمی مقام اول، مهدی ضرغامی و بهرام یزدانی از کارمندان واحد مقام‌های دوم و سوم را کسب نمودند.
وی افزود: به همین مناسبت یک دوره مسابقه فوتسال نیز ویژه دانشجویان با شرکت دوازده تیم در چهار گروه سه تیمی برگزار شد که پس از انجام بازی‌های دور اول و دوم چهار تیم به دور پایانی راه یافتند. پس از انجام بازی‌های ضربدری تیم‌های پادنا و مرصاد به فینال مسابقات راه یافتند که در فینال تیم پادنا با شکست تیم مرصاد مقام اول را کسب کرد و تیم مرصاد توانست به عنوان نایت قهرمانی دست یابد.
در پایان به نفرات برتر شنا و تیم‌های اول و دوم فوتسال جوایز نفیسی از طرف معاونت اداری ـ مالی و دانشجویی اهدا شد./110

12:50:30 1390/03/02

 
 
دوشنبه 2 خرداد 1390  2:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها