0

آزادسازي خرمشهر يك فصل به ياد ماندني از حماسه آفريني مردان است

 
labeik_ya_khameneei
labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی

آزادسازي خرمشهر يك فصل به ياد ماندني از حماسه آفريني مردان است

 

آنا: در بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی قشم آمده است: بي ترديد آزادسازي خرمشهر يك فصل به ياد ماندني از حماسه آفريني مردان گذشته است.

به گزارش آنا، در بیانیه انجمن اسلامی، تشکل اساتید نوید فرد، تشکل اساتید میثاق، دفتر فرهنگ اسلامی، بسیج دانشجویی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، شعبات بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی مستقر در منطقه آزاد قشم به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر آمده است: سوم خرداد, يادآور دلاور مردي و ايثار شهيدان، استقامت و پايداري ملت ايران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگي رزمندگان اسلام و اوج خداباوري و خلوص امام شهيدان، خميني كبير است كه فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد كرد "
آزادسازي خرمشهر تجلي قدرت لايزال الهي بود كه در طرح عملياتي غرورآفرين كربلا 3 و به دست تواناي مردم خدا جو و مومن، با اقتدا به مولاي متقيان(ع) و با رمز «علي ابن ابيطالب (ع)» به نام مقدس «بيت المقدس» ظهور كرد.
سوم خرداد، يادآور رشادتها، جانفشاني و حماسه آفريني رزمندگان است که با دلي سرشار از عشق و ايمان و فارغ از دنيا برصف اهريمنان استکبار جهاني زدند و جنود شيطاني تا بن دندان مسلح را در برابر عزم و اراده آهنين شان به تسليم وا داشتند.
بي ترديد آزادسازي خرمشهر يك فصل به ياد ماندني از حماسه آفريني مرداني است كه با اتكا به قدرت الهي پاي به عرصه جهاد نهادند و با نمايش ايمان پولادين خود كه بر گرفته از تعاليم اسلام ناب محمدي(ص) است، حماسه اي جاويد را رقم زدند كه تمامي قدرتمندان متكبر و مغرور جهان را به حيرت وا داشتند.
امروز نيز هوشياري جوانان و فرزندان اين مرز و بوم به رهبري و زعامت رهبر فرزانه انقلاب توطئه‌هاي قدرت‌هاي استكباري، عليه ايران اسلامي را نقش بر آب كرده و در سايه وحدت و يكدلي، آحاد مدافعان ميهن اسلامي و ملت قهرمان ايران چون فولاد آبديده در برابر تمامي زياده خواهان چون د‍‍‍‍‍‍‍‍ژي استوار ايستاده تا همچون گذشته حريم مقدس جمهوري اسلامي ايران و دستاوردهاي گرانبهاي آن از تجاوز اهريمنان مصون بماند. امروز به برکت خون ريخته شده هزاران شهيد گلگون کفن هشت سال دوران پر افتخار دفاع مقدس بر وجب به وجب خاک ايران اسلامي و مقارن با آزادي شکوهمند خرمشهر از دست تفاله هاي استکبار جهاني، شاهد بيداري امت اسلامي و آزادگان جهان اسلام هستيم که با الهام از آموزه هاي رهايي بخش انقلاب اسلامي را تمام وجود با جر ثوم هاي فساد و کفر استکبار جهاني در افتاده اند.
بزودي شاهد پيروزي غرور آفرين امت اسلامي در برابر ديکتاتور هاي مستبد خواهيم بود و بار ديگر پرچم افتخار آميز جهان اسلام بر فراز و بلنداي قله هاي سر به فلک کشيده سرتاسر دنيا به اهتزاز در خواهد آمد.
با اميد به روزي که نسيم آزادي بخش حکومت جهاني حضرت بقبه ا... الاعظم در سرتاسر جهان هستي به ورزيدن در آيد و بار ديگر بندگان صالح خداوند وارث زمين گردند.
 

12:23:58 1390/03/02

 

حسین  منی و انا من حسین

دوشنبه 2 خرداد 1390  2:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها