0

چند خبر از واحد گرگان؛

 
labeik_ya_khameneei
labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی

چند خبر از واحد گرگان؛

 

چاپ مقاله اعضای هیات علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در نشریه ISI
آنا: مقاله اعضای هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در نشریه شیمی محلول که دارای نمایه ISI است، به چاپ رسید.
به گزارش آنا، در راستای تحقق اهداف بلند مدت علمی -پژوهشی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان و با توجه به شکل گیری کارگروه تحقیقاتی گروه شیمی تیم تحقیقاتی اعضای این کارگروه متشکل از الهام تازیکه ، مازیار احمدی گلسفیدی و رامین ظفر مهرابیان توانستند مقاله علمی خود با عنوان بررسی ترمودینامیکی پیوند جیوه با هورمون رشد انسانی در دماهای مختلف را در نشریه شیمی محلول که دارای نمایه ISI می باشد به چاپ برسانند.
گفتنی است، در این مقاله برهمکنشهای بین هورمون رشد و یون جیوه دو ظرفیتی در شرایط ایزوترمال و در دو دمای 27 و 37 درجه با اندازه گیری انواع پارامترهای مورد نیاز جهت بررسی میزان پایداری پروتئینن مورد مطالعه ترمودینامیکی قرار گرفت.


** برگزاری انتخابات شورای مرکزی کانون دانشجوئی هلال احمر در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
به گزارش آنا، زینب نظری مدیر امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلام گرگان با اعلام این مطلب گفت : در این رای گیری وحیده بارچیان، مهلا غلامی، مهدی روحی، حسین دهرویه و ابوالفضل صمدی به عنوان اعضای اصلی و بهرامی و علیمی به عنوان اعضای علی البدل شورای کانون هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی گرگان انتخاب شدند.
نظری افزود : اعضاي کانون دانشجويي هلال احمر نماينده سازمان در دانشگاه و دانشگاه پل ارتباطي بين اين دو مي باشد و با تعامل و همکاري بيشتر و استفاده از انديشه هاي ناب دانشجويي در جهت توسعه فرهنگ هلال احمر اميد است گامهاي خوبي در اين حوزه برداشته شود.

** دانشگاه آزاد اسلامي گرگان در 28 رشته دانشجوی کاردانی پیوسته می پذیرد
به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی گرگان و مراکز آموزشی وابسته به ان ( مرکز آموزشی کردکوی ، مرکز گالیگش ، مرکز گمیشان و آموزشکده فنی و حرفه ای سمای گرگان و گالیگش ) در 28 رشته در مقطع کاردانی پیوسته براي سال تحصيلي جديد دانشجو مي پذيرد .
دکتر محمد یوسف ناصری معاون آموزشی دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامي گرگان با اعلام اين مطلب گفت : دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در رشته های تربیت بدنی ، صنایع شیمایی ، نقشه برداری ، کارهای عمومی ساختمان ، نقشه کشی معماری ، نرم افزار کامپیوتر ، مرکز کردکوی در رشته نرم افزار کامپیوتر ، مرکز گالیگش در رشته های امور اداری ، الکتروتکنیک ، کارهای عمومی ساختمان ، نقشه کشی معماری و نرم افزار کامپیوتر ، مرکز گمیشان در رشته های تربیت بدنی ، کارهای عمومی ساختمان ، نقشه کشی معماری و نرم افزار کامپیوتر و آموزشکده فنی حرفه ای سمای گرگان در رشته های مربی کودک ، حسابداری ، تربیت بدنی ، الکترونیک ، کارهای عمومی ساختمان ، نقشه کشی معماری ، نرم افزار کامپیوتر ، گرافیک و هنرهای تجسمی و اموزشکده فنی و حرفه ای گالیگش در رشته های حسابداری و نرم افزار کامپیوتر دانشجو می پذیرند.
ناصری تصریح کرد : داوطلباني كه داراي مدرک دیپلم در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کار و دانش نظام جدید متوسطه یا دیپلم کامل هنرستان نظام قدیم متوسطه مي باشند می‏توانند در رشته متجانس با رشته فارغ التحصیلی خود ثبت نام نمايند
وي تاكيد كرد : اين داوطلبان براي ثبت نام و شركت در آزمون مي توانند به پایگاه اینترنتی مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمايند ناصری مهلت ثبت نام آزمون دوره هاي كارداني پيوسته را تا ساعت 24 روز شنبه هفتم خرداد ۹۰ اعلام كرد و گفت : داوطلبان در این مدت می‏توانند با مراجعه به دفاتر پستی در سراسر استان و تهیه دفترچه راهنما و کارت اعتباری نسبت به ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی مذکور اقدام کنند.
ناصری تاكيد كرد : بر اساس اعلام مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي آزمون دوره کاردانی پیوسته سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی در یک نوبت صبح برای تمام رشته ها شنبه 1 مرداد سال 1390 برگزار خواهد شد.

**معرفی مسوول راه اندازی مرکز آموزشی بندرترکمن
به گزارش آنا، بنا به پیشنهاد رییس منطقه 10 دانشگاه آزاد اسلامی و با صدور حکمی از سوی دکتر عبدا... جاسبی رییس دانشگاه آزاد اسلامی دکتر محمد علی رضایی عضو هیات علمی تمام وقت گروه زیست شناسی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به مدت یکسال به سمت مسوول راه اندازی مرکز اموزشی بندرترکمن زیر نظر دانشگاه ازاد اسلامی گرگان منصوب و از زحمات عبدا.... جهانشاهی نوکنده مسوول قبلی این مرکز تقدیر شد.

**طومار اعلام حمایت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان از خیزشهای اسلامی مردم منطقه و مردم مظلوم بحرین
به گزارش آنا، استادان ، کارکنان ، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با امضای طوماری وقایع اخیر عمال سعودی در بحرین را بشدت محکوم کردند . در این طومار آمده است که : اینک که پس از قرنها سکوت مسلمانان بسیاری از کشورهای عربی در مقابل حکومتهای فاسد و خودکامه خود به قیام برخاسته اند و ندای آزادی از قید ستم را سر می دهند ، سران این حکومتهای جابر و فاسد چهره واقعی خود را نمایان کرده و نقاب از چهره شیطانی خویش برداشته اند و برای استمرار دوران حکم رانی شان حاضر به انجام هرجنایتی هستند ، جامعه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی گرگان ضمن اعلام حمایت از تمامی آزدای خواهان جهان اعلام می دارد هرگز برادران مسلمان خود را تنها نگذاشته و درهر جبهه ای که لازم باشد به مبارزه با ظالمان برخواهد خاست.
**ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
به گزارش آنا، طبق ایین نامه ارتقای مرتبه علمی و با تصویب کمیته منتخب استان و تایید هیئت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی و با صدور حکمی از سوی دکتر جاسبی رییس دانشگاه آزاداسلامی 3 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به مرتبه استادیاری ارتقا یافتند.
براساس این گزارش در متن احکام دکتر جاسبی خطاب به آقایان دکتر آرش نجفی و دکتر زین العابدین فلاح و خانم دکتر الهام تازیکه اعضای هیات علمی گروه شیمی و تربیت بدنی آمده است که امیداست در مرتبه جدید نیز با تائیدات خداوند تبارک و تعالی منشاء خدمات بهتر و ارزشمندتری به جامعه اسلامی و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گامهای موثرتری بردارید.

 

10:36:09 1390/03/02

حسین  منی و انا من حسین

دوشنبه 2 خرداد 1390  2:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها