0

سیستم عامل جدید مایکروسافت برای تلفن های همراه

 
hamed20ha
hamed20ha
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 682
محل سکونت : خراسان رضوی

سیستم عامل جدید مایکروسافت برای تلفن های همراه

گروه خبری GSM: نسخه آتی  سیستم‌عامل موبایلی Windows Phone مایکروسافت که با نام Mango شناخته می‌شود، قرار است اواخر سال جاری میلادی روانه بازار شود. شرکت مایکروسافت طی کنفرانس TechEd اعلام کرد سیستم‌عامل Mango شامل برخی قابلیت‌های سازمانی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به دسترسی به‌ابزارهای پیشرفته پست الکترونیکی، پشتیبانی از مجموعه نرم‌افزاری Lync، سیستم برقراری ارتباط با مجموعه Office 365 و استفاده از ابزارهای Rights Management اشاره کرد.

به گزارش ایستنا، بر خلاف انتقادات فراوان به مایکروسافت در زمینه تولید و تکمیل نسخه جدید سیستم‌عام موبالی Windows Phone، شرکت مایکروسافت همچنین به فعالیت خود در این زمینه ادامه می‌دهد و قصد دارد بر خلاف گذشته این سیستم‌عامل را با سرعت بالاتر ارتقا دهد و نسخه‌های جدیدتر آن را به دست کاربران برساند. در حال حاضر 16 هزار ابزار و نرم‌افزار در فروشگاه اینترنتی Windows Phone Marketplace برای سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت عرضه شده است.

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که در نسخه جدید این سیستم‌عامل قابلیت‌های فراوانی ارایه می‌دهد که هنوز در اندروید گوگل و iOS اپل عرضه نشده و می‌تواند برای کاربران بسیار کاربردی باشد.

hamed

دوشنبه 2 خرداد 1390  9:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها