0

گيل‌نيرنگ از كسب نشان طلا بازماند، هديه طلايي داوران به ميزبان

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

گيل‌نيرنگ از كسب نشان طلا بازماند، هديه طلايي داوران به ميزبان

خبرگزاري فارس: داود گيل‌نيرنگ با شكست مقابل حريف ازبك در ديدار نهايي وزن 96 كيلو از كسب نشان طلاي كشتي فرنگي قهرماني آسيا بازماند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، در روز دوم و پاياني بيست و يكمين دوره رقابت‌هاي كشتي فرنگي قهرماني آسيا كه از ظهر امروز در تاشكند ازبكستان آغاز شده، داود گيل‌نيرنگ در 96 كيلو در دور اول مورگولان آسيمبيكوف كشتي‌گير نامدار قزاقستاني را در 3 تايم با نتيجه صفر بر يك، يك بر صفر و يك بر صفر شكست داد و در دور دوم نيز يوسوكه ياماموتو ژاپني را در 2 تايم با نتيجه 7 بر صفر مغلوب كرد و به مرحله نيمه‌نهايي راه يافت.

او در اين مرحله مقابل يحيي ابوتابخ از اردن در 3 تايم با نتيجه صفر بر يك، يك بر صفر و 4 بر صفر به پيروزي رسيد تا در ديدار فينال به مصاف يوگني آچكاسوف از ازبكستان برود.
گيل‌نيرنگ در ديدار نهايي در 3 تايم با نتيجه يك بر صفر، صفر بر يك و صفر بر يك مقابل آچكاسوف ازبك شكست خورد و از كسب پنجمين نشان طلا براي تيم ملي فرنگي كشورمان بازماند و مدال نقره را بر گردن آويخت.

اين در حالي است كه گيل‌نيرنگ در تايم دوم حريف خود را در كلينچ بارانداز كرد، اما داوران كه بسيار تمايل داشتند يك مدال طلا را به ميزبان هديه كنند، امتيازي به او ندادند و آچكاسوف را برنده اعلام كردند. اين وضعيت داوري نيز در تايم سوم ادامه داشت كه در نهايت منجر به پيروزي نماينده ازبكستان شد. پيش از اين نيز ازبك‌ها با جابه‌جا كردن ديدار نهايي اوزان 120 و 96 كيلو كارشكني كرده بودند.

پيش از اين علي محمدي در 66، محسن قاسمي در 74، داود اخباري در 84 و بشير باباجان‌زاده در 120 كيلو به مدال طلا رسيده بودند.
بابك قرباني سال گذشته در دهلي‌نو در اين وزن قهرمان شده بود.
فينال‌ وزن 120 كيلوگرم هم تا دقايقي ديگر برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 2 خرداد 1390  12:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها