0

محفل انس با قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

محفل انس با قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد

 

 

 

آنا: همزمان با فرارسیدن میلاد باسعادت یگانه گوهر هستی، دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س)، با حضور قاریان ممتاز ملی و بین المللی، همچنین برگزاری کارگاه زنده خوشنویسی قرآنی، محفل انس با قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار از 207 برگزیده قرآنی تجلیل شد.

به گزارش آنا، روز گذشته با حضور و قرائت استاد محمد کاظمی قاری ممتاز کشوری، استاد حبیب ا... پوراحمدی قاری ممتاز بین المللی و مبلغ قرآنی کشور، استاد مسعود سیاح گرجی قاری ممتاز بین المللی و حائز مقام اول مسابقات قرآنی کشور مالزی در سال 80 ، دکتر علی رجبی حافظ ممتاز بین المللی و تنها دارنده مدرک درجه یک قرآنی در کشور، همچنین اجرای زنده روح ا... دلخانی هنرمند خوشنویس ملی قرآنی ، مراسم معنوی محفل انس با قرآن کریم در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.
محفل باشکوه و روحانی انس با قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با تلاوت آيات وحي توسط اساتيد و قاريان ممتاز بين المللي و ملی: محمد کاظمی، حبیب ا... پوراحمدی، مسعود سیاح گرجی و دکتر علی رجبی ، آغاز و با اجرای زنده فارسی و عربی گروه تواشيح ثقلین ادامه یافت.
اجرای زنده خوشنویسی روح ا... دلخانی هنرمند خوشنویس ملی قرآنی در حاشیه برگزاری این محفل، بر روی پنج بوم و خلق پنج تابلوی خوشنویسی قرآنی، همچنین تجلیل و اهدای هدایا به 207 برگزیده مسابقات سراسری قرآن و عترت در بیست رشته کتبی و شفاهی از دیگر برنامه های محفل انس با قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر بود.
تقدیر از 10 برگزیده مسابقات تفسیر سوره مبارکه ابراهیم ویژه کارکنان دانشگاه و 10 نفر برگزیده در رشته حفظ، ترجمه و تفسیر سوره مبارکه فجر (که در ایام ا... دهه فجر در بین کارکنان ادارات شهرستان اسلامشهر برگزار شده بود)، نیز بخش دیگری از برنامه های کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر را در این مراسم معنوی به خود اختصاص داد.
این محفل معنوی که به همت کانون قرآن و عترت دفتر فرهنگ اسلامی و با همکاری اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در راستای دستیابی به منویات مقام معظم رهبري و تاکیدات مکرر ایشان بر لزوم برگزاري اين محافل در ارتقاي كيفيت تلاوت قرآن در كشور و به منظور پيوند هرچه بيشتر دانشجويان و دانشگاهيان با آيات نوراني الهی برگزار شد، مورد استقبال تعداد بی شماری از اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد اسلامشهر و حتی شهروندان این شهرستان قرار گرفت.
گفتنی است این مراسم معنوی که بیش از 3 ساعت به طول انجامید، با اهدای پنج تابلوی خوشنویسی استاد دلخانی (که در طی برگزاری مراسم خلق شد) به قید قرعه به حاضرین خاتمه یافت./110

12:24:41 1390/03/01

 

یک شنبه 1 خرداد 1390  11:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها