0

شكايت هاي رده هاي سني مختلف فوتبال بررسي شد

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

شكايت هاي رده هاي سني مختلف فوتبال بررسي شد

شكايت هاي رده هاي سني مختلف فوتبال بررسي شد
 

جلسه ستاد رسيدگي به تخلفات اخلاق حرفه اي فوتبال ايران عصر يکشنبه در فدراسيون فوتبال برگزار شد و وضعيت پرونده هاي ارسالي به اين ستاد مورد بررسي قرار گرفت.


 دراين جلسه، شکايت هاي رده هاي سني پايه ، جوانان و اميد در فصل 90- 89 مبتني بر اخذ وجه نقد از افراد مختلف براي به کار گيري آنان در تيم هاي متفاوت تحت عناوين مختلف رسيدگي و مختومه شد.
 ستاد رسيدگي به تخلفات اخلاق حرفه اي فوتبال ايران درپايان اين نشست با صدور اطلاعيه اي از والدين و بازيکنان جوياي نام خواست با توجه به نزديکي تعطيلي مدارس و احتمال استقبال جوانان از ورزش پرطرفدار فوتبال، فريب افراد حقيقي و حقوقي، تحت عناوين خاص را نخورده و از پرداخت وجه تحت هر عنوان به اشخاص حقيقي و حقوقي اجتناب کنند.
 در اين اطلاعيه آمده است : چنانچه در سنوات گذشته نيز افرادي تحت عناوين مدرسه ، باشگاه، تيم به غير از شهريه مصوب، وجوهي را پرداخت کرده اند مي توانند براي رسيدگي به دبيرخانه هيات رسيدگي به تخلفات مراجعه کنند.
 در بخش ديگري از اين اطلاعيه آمده است : با توجه به مسابقات ليگ هاي مختلف فوتبال و برابر شکايت هاي رسيده و گزارشات ناظران، تخلفات احتمالي در طول فصل پيگيري و با دقت بررسي شده و موارد به اشخاص ذيربط اعلام شده است.
 همچنين ليگ هاي مختلف فوتبال مدنظر هيات رسيدگي بوده و همه گزارشات و موارد اعلامي بادقت بررسي مي شود. اما بايد توجه داشت که افراد از اظهار نظر هاي غير مستند و غير مستدل اجتناب کنند زيرا ايجاد شائبه و ذهنيت منفي که فاقد استعلام باشد، توسط هيات رسيدگي و برخورد خواهد شد.
 بر اساس گزارش ستاد منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران، موارد مثبت رفتاري و اخلاقي بازيکنان ،مربيان،مديران ،هواداران و مقامات رسمي برگزاري مسابقات به طور هفتگي بررسي و از افراد شايسته و برتر تجليل مي شود.
 همچنين رفتارهاي نامناسب و خلاف مقررات نيز بررسي و به افراد حقيقي و حقوقي به طور کتبي و برابر آيين نامه تذکر لازم ارائه شده و قطعا افرادي که بر تخلف خود اصرار داشته اند ، پس از بررسي در ستاد منشور اخلاقي و بر حسب مورد به هيات رسيدگي به تخلفات فوتبال ارجاع و تصميم نهايي گرفته مي شود.
به همين دليل به استناد مصوبه هيات رييسه سازمان ليگ حرفه اي، باشگاههاي ليگ هاي مختلف بايد قبل از به کار گيري بازيکنان، مربيان و مديران تيم ها درهر سطحي از سازمان ليگ حرفه اي و ليگ آزادگان استعلام و پس از اخذ نظر مثبت اقدام به عقد قرارداد کنند.

یک شنبه 1 خرداد 1390  10:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها