0

تشريح اجراي طرح تفكيك جنسيتي در دانشگاه سيستان و بلوچستان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تشريح اجراي طرح تفكيك جنسيتي در دانشگاه سيستان و بلوچستان

نسخه چاپي ارسال به دوستان
اكبري در گفت‌و‌گو با فارس:
تشريح اجراي طرح تفكيك جنسيتي در دانشگاه سيستان و بلوچستان

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه سيستان و بلوچستان چگونگي اجراي طرح تفكيك جنسيتي در اين دانشگاه را تشريح كرد.

احمد اكبري رئيس دانشگاه سيستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، در خصوص اجراي طرح تفكيك جنسيتي در اين دانشگاه گفت: از سوي هيأت رئيسه دانشگاه هر بخشي از فعاليت‌ها به يك معاونت اختصاص پيدا مي‌كند و معاونت آموزشي دانشگاه سيستان و بلوچستان در خصوص تفكيك جنسيتي فعاليت خود را آغاز كرده است.

وي با اشاره به اينكه حضور دانشجويان در آزمايشگاه‌ها محدود است لذا تفكيك دانشجويان دختر و پسر در اين خصوص انجام شده است، افزود: واحدهاي آزمايشگاهي و كارگاهي اين دانشگاه در 5 گروه ارائه مي‌شود كه سه گروه آن مختص دانشجويان دختر و 2 گروه ديگر به دانشجويان پسر اختصاص پيدا كرده است.

اكبري خاطرنشان كرد: در حال حاضر در آزمايشگاه‌ها و كارگاه‌هاي سيستان و بلوچستان تفكيك جنسيتي اجرايي شده است.

رئيس دانشگاه سيستان و بلوچستان درادامه تصريح كرد: در كلاس‌هاي تخصصي به دليل اينكه تعداد دانشجويان محدود است و ممكن است با ايجاد قانون تفكيك كلاس‌ها به حد نصاب نرسد اين طرح عملي نشده است اما در كلاس‌هاي دروس عمومي حتي از سال‌هاي گذشته نيز تفكيك جنسيتي اجرايي شده بود.

وي با اشاره به اينكه در حال حاضر در خصوص تفكيك جنسيتي شرايط مطلوبي در دانشگاه سيستان و بلوچستان موجود است، اظهار داشت: اجرا كننده طرح تفكيك دانشجويان دختر و پسر در دانشگاه‌ها معاونت آموزشي دانشگاه‌ها است.

اكبري درخصوص آخرين اقدامات و طرح‌هاي دانشگاه سيستان و بلوچستان گفت: تعداد رشته‌هاي جديد در بخش تحصيلات تكميلي در اين دانشگاه به صورت قابل توجهي افزايش يافته است و نسبت به سال گذشته در مقطع كارشناسي‌ارشد 20 رشته تحصيلي اضافه شده است كه ظرفيت دانشجويان مقطع كارشناسي‌ارشد را در اين دانشگاه 50 درصد افزايش مي‌دهد.

رئيس دانشگاه سيستان و بلوچستان در پايان خاطرنشان كرد: از تعداد اين 20 رشته، 8 رشته در پرديس بين‌المللي چابهار و 12 رشته نيز در پرديس دانشگاه زاهدان راه‌اندازي مي‌شود.
انتهاي پيام/ع

 
 
یک شنبه 1 خرداد 1390  10:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها