0

پورحيدري: موضع‌گيري پاس عليه سپاهان درست نيست

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

پورحيدري: موضع‌گيري پاس عليه سپاهان درست نيست

خبرگزاري فارس: سرپرست پيشين تيم فوتبال پاس همدان گفت: موضع‌گيري باشگاه پاس عليه سپاهان درست نيست.

منصور پورحيدري سرپرست تيم فوتبال استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد نايب قهرماني استقلال اظهار داشت: براي رسيدن به اين جايگاه مظلومي، فتح الله زاده، مسئولان باشگاه و بازيكنان زحمت زيادي كشيدند. كسي از اين تيم انتظار نداشت. اگر در بعضي از بازي ها دقت بيشتري مي كرديم قهرماني دور از دسترس نبود اما فوتبال همين است و كاري نمي شود كرد. بي تجربگي در برخي بازي ها و مصدوميت بعضي از بازيكنان در طول فصل باعث شد امتيازهايي را از دست بدهيم.

سرپرست استقلال در مورد سقوط پاس همدان و انتقاد پاسي هاي قديم نسبت به انتقال اين تيم از تهران به همدان اظهار داشت: در مورد انتقال صورت گرفته من نمي توانم اظهار نظري كنم چون همان زمان چيزهايي شنيدم كه فقط بايد آقايان مسئولي كه مي خواستند در باشگاه پاس را قفل كنند و سپس با انتقال تيم به همدان موافقت كردند، در اين باره صحبت كنند.

پورحيدري تصريح كرد: كاش آنهايي كه در پاس تهران مسئوليت داشتند، اين توضيحات را مي دادند. پاسي هاي قديم حق دارند از شرايط تيم ناراحت باشند اما آنها بروند و ببينند كه چرا اين انتقال صورت گرفت. وقتي پاس به همدان منتقل شد برنامه 5 ساله اي داشت كه اتفاقا خوب هم جلو مي رفت اما يكسري مسائلي كه مي توانم نام سياسي را بر آن بگذارم و صحبت كردن در موردش راحت نيست باعث شد تيم به سمت به روز زندگي كردن برود و از روالي كه داشت خارج شود.
سرپرست پيشين تيم فوتبال پاس همدان در مورد موضع گيري پاسي ها نسبت به باشگاه سپاهان بابت اينكه چرا مقابل سايپا با تركيب اصلي به ميدان نرفته اند، گفت: به نظر من اين موضع گيري درست نيست. امير قلعه نويي تيمش در آسيا و جام حذفي بازي دارد و نمي توانست ريسك كند. او هم حق دارد براي تيم خود برنامه ريزي كند. بهتر است تيم ها به گونه اي كار كنند كه كارشان به روز آخر نرسد تا چنين حرف هايي هم پيش نيايد و ديگران را متهم نكنند. پاس در روز آخر بدشانسي هم آورد.

پورحيدري در ادامه گفت و گو با خبرنگار فارس در مورد تنش پيش آمده بين امير قلعه نويي و پرويز مظلومي اظهار داشت: اين تنش نبايد باشد. اين دو از يك خانواده هستند و بايد بين‌شان آرامش حاكم باشد. تمام تلاشم اين است كه اين تنش را از بين ببرم و حل كنم.

وي در مورد فهرست تيم ملي گفت: صحبتي در مورد اين ليست نمي كنم چون اين فهرست تيم ملي نيست بلكه مجموعه اي از بازيكنان است كه كي‌روش آنها را دعوت كرده تا وضعيتشان را ببيند.

پورحيدري در خصوص اينكه از استقلال 5 نفر به تيم ملي دعوت شده و آيا توقعي ديگري مي رفت گفت: فكر مي كنم مي توانستند از بين گلرهاي استقلال يكي را به تيم ملي دعوت كنند. فرهاد مجيدي هم خودش از قبل اعلام كرده كه از بازي در تيم ملي خداحافظي كرده است.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 1 خرداد 1390  4:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها