0

عمران‌زاده: هيچ مذاكره‌اي با سپاهان نداشته‌ام؛ اولويتم استقلال است

hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933

عمران‌زاده: هيچ مذاكره‌اي با سپاهان نداشته‌ام؛ اولويتم استقلال است

خبرگزاري فارس: مدافع استقلال با بيان اين‌كه هرگز نگفته‌ام به سپاهان مي‌روم تاكيد كرد: چند روز است موبايلم خاموش است و آنقدر حرفه‌اي هستم كه تا پايان قراردادم به تيمم تعهد داشته باشم.

حنيف عمران‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص شايعه حضورش در سپاهان و اينكه مدعي شده فصل بعد به اين تيم مي‌رود اظهار داشت: خدا مي‌داند كه 3 روز موبايلم خاموش بود و هيچ مصاحبه‌اي انجام ندادم ضمن آنكه اصلا مذاكره‌اي با مسئولان سپاهان نداشتم.

وي افزود: شما مطمئن باشيد سپاهاني‌ها آنقدر حرفه‌اي هستند كه با يك بازيكن تا زماني كه با استقلال قرارداد دارد مذاكره نكنند. من تا پايان جام حذفي با استقلال هستم و مذاكره اي با هيچ تيمي انجام نمي‌دهم ضمن آنكه بارها گفته‌ام اولويتم استقلال است.

بازيكن پيشين پاس همدان در خصوص سقوط اين تيم به رقابت‌هاي ليگ آزادگان تصريح كرد: سال اول كه پاس به همدان آمد تيم ما چهارم شد. در سال دوم كه من هم در اين تيم حضور داشتم تيم دهم شد اما فكر مي‌كنم در اين 2 سال آخر وضعيت پاس همدان شير تو شير بود.

عمران‌زاده ادامه داد: متاسفانه تيم بزرگ و باسابقه پاس را حمايت نكردند و يك عده با حسادت و نقشه اين تيم را تا مرز نابودي پيش بردند. امسال اين تيم را در حد ليگ يك بسته بودند و باور كنيد اين تيم اگر در ليگ آزادگان هم بازي مي‌كرد به دسته پايين‌تر مي‌رفت.

وي در ادامه صحبت‌هايش به خبرنگار فارس گفت: زماني پاس تهران 16 بازيكن اسمي داشت و وقتي به همدان آمد بازيكناني مثل بختياري‌زاده، علوي، يدالله اكبري، حيدري و خيلي‌هاي ديگر در اين تيم حضور داشتند اما امسال بدون بازيكن قصد داشتند تيم را در ليگ برتر نگه دارند.

عمران‌زاده در خصوص بيانيه پاسي‌ها عليه سپاهان و اينكه اگر نماينده اصفهان مقابل سايپا با تيم اصلي به ميدان مي‌‌رفت پاس سقوط نمي‌كرد عنوان كرد: چه ربطي دارد؟ پاسي‌ها بايد خودشان به فكر مي‌بودند. سقوط پاس همدان چه ربطي به بازي سپاهان داشت؟ تيمي كه 45 سال سابقه داشته به اين روز افتاده و اميدواريم مسئولان در انتقال‌ تيم‌ها دقت كنند كه تيم‌ها و باشگاه‌ها به سرنوشت پاس دچار نشوند.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 1 خرداد 1390  4:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها