0

آخرین اخبار لیگ برتر در روز یکشنبه 1 -3

ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19668

آخرین اخبار لیگ برتر در روز یکشنبه 1 -3

با سلام خدمت دوستان عزیز

با توجه  به اتمام بازیهای فوتبال لیگ برتر در پست هاي زير آخرين اخبار و حواشی مرتبط  به تيم هاي فوتبال ليگ برتر كشور  را در روز  یکشنبه  1 -3-90 بصورت مجموع قرار داده ميشود

این اخبار به تناوب و در طول روز گذاشته خواهد شد   

اميدوارم كه مور توجه دوستان قرار گیرد

ضمن با مطالعه پست ها  لطفا از درج مطالب تکراری خودداری کنید - ممنون

13

یک شنبه 1 خرداد 1390  5:52 AM
تشکرات از این پست
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1

پاسخ به:آخرین اخبار لیگ برتر در روز یکشنبه 1 -3

ترین‌های لیگ‌ دهم؛ جام خلیج فارس

ترین‌های لیگ‌ دهم؛ جام خلیج فارس

آمار که حکایت‌گر خوبی و بدی عملکرد تیم‌ها و بازیکنان است، حاوی نکاتی است که بررسی و تحلیل‌های زیادی را طلب می‌کند. آنچه مشخص است، آمار هرگز اشتباه نمی‌کند و مرجع مناسبی برای تحلیل‌گرانی است که قصد دارند، وضعیت فوتبال ایران را بهبود بخشند.

به گزارش ایسنا، بر اساس آمار و ارقام لیگ، تیم فوتبال فولاد خوزستان با 58 گل زده، عنوان تهاجمی‌ترین تیم لیگ را به خود اختصاص داد و از این نظر رکورد جالبی را به نام خود ثبت کرد.

پس از فولاد، تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال تهران به ترتیب با 56 و 55 گل زده در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند. در پایین جدول هم تیم‌های راه‌آهن شهرری و پاس همدان با 29 و استیل آذین و ملوان انزلی با 30 گل زده کم‌گل‌ترین تیم‌های لیگ امسال بودند.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اما در زمینه گل‌های خورده گوی سبقت را از رقبا ربوده و با 27 گل خورده، عنوان بهترین خط دفاع لیگ را از آن خود کرد. پس از این تیم، سپاهان اصفهان با 28 و مس کرمان با 30 گل خورده در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

moreآشنایی با لیگ برتر فوتبال ایران

در سوی دیگر تیم فوتبال استیل آذین با 62 گل خورده، بدترین خط دفاع لیگ را داشته است. پس از این تیم پیکان قزوین با 60 و صنعت نفت آبادان با 53 گل خورده، در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

moreآشنایی با دهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران

در بازی جوانمردانه باز هم سپاهان بهترین رتبه را به دست آورد. بازیکنان این تیم با دریافت 41 کارت زرد، کم‌اخطارترین تیم لیگ برتر بودند تا قهرمانی برای این تیم طعم شیرین‌تری داشته باشد. در کارت‌های قرمز نیز سایپای البرز با دریافت تنها یک کارت قرمز بهترین عملکرد را داشته است. راه آهن شهرری با 42 و سایپای البرز با 46 کارت زرد و پاس همدان و سپاهان اصفهان با 3 کارت قرمز، سایر تیم‌های با اخلاق لیگ دهم، بودند.

فصل دهم لیگ برتر شاهد یک رکوردشکنی نیز بود؛ جایی که رضا نوروزی با به ثمر رساندن 24 گل علاوه بر کسب عنوان آقای گلی مسابقه‌ها، رکورد بیشترین گل زده در یک فصل را که با 21 گل در اختیار رضا عنایتی و آرش برهانی بود شکست تا نامش در فهرست افتخارات لیگ برتر ثبت شود. مهاجم تیم فولاد خوزستان، تا یک هفته مانده به پایان مسابقه‌ها، 17 گل به ثمر رسانده بود ولی با زدن 5 گل برابر پاس همدان ـ که خود رکوردی دیگر محسوب می‌شود ـ گوی سبقت را از رقیب برزیلی‌اش، ادینیو گرفت و به تنهایی در بالاترین نقطه ایستاد.

پس از وی، ادینیو از مس با 22 و ابراهیم توره از سپاهان با 18 گل در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

در جمع بازیکنان بداخلاق لیگ داود حقی از صبای قم با دریافت 11 کارت زرد و عبدالله کریمی از شاهین بوشهر با دریافت 3 کارت قرمز، بد‌اخلاق‌ترین بازیکنان لیگ برتر بودند. پس از آن‌ها محمدرضا خلعتبری از ذوب آهن و جهانگیر عسگری از پیکان نیز با 10 کارت زرد و کریم شاهوردی از فولاد، مهرداد اولادی از ملوان، فرزاد حاتمی از صبای قم، حسن رودباریان از راه آهن شهرری، علیرضا عباسفرد از پیکان، محمد رستمی از ملوان و کرار جاسم از تراکتورسازی، با دریافت 2 کارت قرمز خشن‌ترین‌های لیگ دهم بودند.

آمار کامل بازی‌ها به شرح زیر است:

بهترین خط حمله( گل خورده)

1-فولاد خوزستان 58

2- سپاهان اصفهان 56

3- استقلال تهران 55

4- پرسپولیس 50

5- ذوب آهن 49

6- شهرداری تبریز 44

7- سایپای البرز 42

8- مس کرمان 41

9- تراکتورسازی 40

10- پیکان 38

11- صبای قم 36

12- صنعت نفت 36

13- نفت تهران 36

14- ملوان 32

15- شاهین 31

16- استیل آذین 30

17- پاس همدان 29

18- راه آهن 29

بدترین خط دفاع( گل خورده)

1- استیل آذین 62

2- پیکان قزوین 60

3- صنعت نفت آبادان 53

4- شهرداری تبریز 52

5- سایپای البرز 47

6 - پاس همدان 47

7- نفت تهران 44

8- صبای قم 40

9- راه آهن شهر ری 39

10- شاهین بوشهر 37

11- فولاد خوزستان 36

12- پرسپولیس 35

13- استقلال تهران 33

14- ذوب آهن اصفهان 31

15- ملوان بندرانزلی 30

16- مس کرمان 30

17- سپاهان اصفهان 29

18- تراکتورسازی تبریز 28

پر اخطارترین‌ها( کارت زرد)

1- پیکان قزوین 79

2-پرسپولیس 75

3-استقلال تهران 71

4-ذوب آهن اصفهان 70

5- پاس همدان 70

6- استیل آذین 69

7- صبای قم 69

8- شاهین بوشهر66

9- فولاد خوزستان 63

10- ملوان بندرانزلی60

11-مس کرمان61

12- نفت تهران 59

13- شهرداری تبریز 57

14-صنعت نفت آبادان 57

15- تراکتورسازی تبریز 51

16- سایپای البرز46

17- راه آهن شهر ری 42

18- سپاهان اصفهان 41

خشن‌ترین‌ها( کارت قرمز)

1- استیل آذین 8

2 - شاهین بوشهر 7

3 - راه آهن شهر ری 6

4 - صبای قم 6

5 - ملوان بندرانزلی 5

6 - فولاد خوزستان 5

7 - پیکان قزوین 5

8- مس کرمان 5

9- پرسپولیس 4

10- استقلال تهران 4

11- ذوب آهن اصفهان 4

12- صنعت نفت آبادان 4

13 - شهرداری تبریز 3

14- تراکتورسازی تبریز 3

15- سپاهان اصفهان 3

16- پاس همدان 3

17- سایپای البرز 1

18- نفت تهران 1

برترین گل‌زن‌ها

1- رضا نوروزی - فولاد خوزستان 24

2- لوسیانو ادینیو - مس کرمان 22

3- کریم انصاری‌فرد - سایپا 20

4- ابراهیم توره - سپاهان اصفهان 18

5 -کریم انصاری فرد - سایپای البرز 19

6- سعید دقیقی - شهرداری تبریز 15

7 -آرش برهانی - استقلال تهران 14

8 -مهرداد اولادی - ملوان بندرانزلی 14

9 -روح اله عرب - صنعت نفت آبادان 13

10 -سید محمد حسینی - ذوب آهن اصفهان 11

11 -آرش افشین - فولاد خوزستان 11

12 -فرهاد مجیدی - استقلال تهران 10

13 -سیاوش اکبرپور - استیل آذین 9

14 -محمد نوری - پرسپولیس 9

15 -محمد غلامی - استیل آذین 9

16 -ژودینفلی فریرا - نفت تهران 9

17 -سیدمهدی سیدصالحی - استقلال تهران 8

18 -کرار جاسم - تراکتورسازی تبریز 8

19 -محسن بیاتی نیا - صبای قم 8

20 -میلاد میداوودی - استقلال تهران 8

21 -فرهاد خیرخواه - پاس همدان 8

بیشترین اخطار( کارت زرد)

1 - داود حقی - صبای قم 11

2 -محمدرضا خلعتبری - ذوب آهن اصفهان 10

3 -جهانگیر عسگری - پیکان قزوین 10

4 -نادر احمدی - پاس همدان 9

5 - میلاد فخرالدینی - مس کرمان 9

6 -امیرحسین صادقی - استقلال تهران 9

7 -مهرداد پولادی - مس کرمان 8

8 - مارسیو خوزه نارسیو - نفت تهران 8

9 -قاسم حدادی فر - ذوب آهن اصفهان 8

10 -سید محمد حسینی - ذوب آهن اصفهان 8

11 -حمیدرضا علی عسگری - پرسپولیس 8

12 -علیرضا عباسفرد - پیکان قزوین 8

13 -شاهین خیری - ذوب آهن اصفهان 8

14 -کریم شاهوردی - فولاد خوزستان 7

15 -علیرضا میرشفیعیان - صبای قم 7

16 -پژمان نوری - ملوان بندرانزلی 7

17 -محمد علی احمدی - ذوب آهن اصفهان 7

18 -محمود پوراسدالله - پیکان قزوین 7

19 -فرزاد آشوبی - استقلال تهران 7

20 -علی ممبینی - صنعت نفت آبادان 7

بیشترین اخراج( کارت قرمز)

1 -عبدالله کرمی - شاهین بوشهر 3

2 -کریم شاهوردی - فولاد خوزستان 2

3 -مهرداد اولادی - ملوان بندرانزلی 2

4 -فرزاد حاتمی - صبای قم 2

5 -حسن رودباریان - راه آهن شهر ری 2

6 -علیرضا عباسفرد - پیکان قزوین 2

7 -محمد رستمی - ملوان بندرانزلی 2

8 -کرار جاسم - تراکتورسازی تبریز 2

9 -محمد غلامی - استیل آذین 1

10 -قاسم حدادی فر - ذوب آهن اصفهان 1

11 -بختیار رحمانی - فولاد خوزستان 1

12 -احسان حاج صفی - سپاهان اصفهان 1

13 -میثم آقایی - راه آهن شهر ری 1

14 -امید شریفی نسب - صنعت نفت آبادان 1

15 -مهدی واعظی - صبای قم 1

16 -مهرداد پولادی - مس کرمان 1

17 -نادر احمدی - پاس همدان 1

18 -وحید علی آبادی - پاس همدان 1

19- محمود پوراسدالله - پیکان قزوین 1

20 -محمد علی احمدی - ذوب آهن اصفهان

یک شنبه 1 خرداد 1390  5:53 AM
تشکرات از این پست
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1

سرمربي شاهين پارس بوشهر : در قاموس من تباني وجود ندارد
بوشهر - سرمربي تيم فوتبال شاهين پارس بوشهر گفت : امروز هر دوتيم شاهين و نفت تهران فوتبال پاكي را به نمايش گذاشتند و اگر عده اي از تماشاگران احساسي شعار تباني سردادند، بايد بگويم در قاموس من تباني وجود ندارد.
سرمربي شاهين پارس بوشهر : در قاموس من تباني وجود ندارد

به گزارش ايرنا، 'اكبر ميثاقيان' شامگاه جمعه در كنفرانس مطبوعاتي پس از ديدار تيمش مقابل نفت تهران افزود : براي برد پا به اين ميدان گذاشته بوديم و با وجود موقعيت هاي خيلي خوب در يك ضد حمله كه تك حمله تيم مقابل بود، در ثانيه هاي پاياني وقت اضافي بازي گل را دريافت كرديم.

وي گفت : اگر تعويض را زودتر انجام مي دادم، اين گل را دريافت نمي كرديم و در اين زمينه مقصر هستم.

سرمربي شاهين پارس بوشهر اظهار داشت : در حالي كه شاهين در رده هفدهم جدول بود و هيچكس به ماندگاري اين تيم در ليگ اميدي نداشت ،براي شش بازي اين تيم را تحويل گرفتم ،اما توانستم با كمك و حمايت هاي امام جمعه بوشهر، استاندار، مديريت باشگاه، كادر فني و بازيكنان از چهار بازي اول هشت امتياز از تيم هاي قدرتمند ليگ كسب كنم.

ميثاقيان افزود : امروز تيم ما با وجود نداشتن پنج بازيكن اصلي خود و كمبود در نيمكت ذخيره صادقانه كار كردند و در كل توانستند اين تيم را در ليگ برتر حفظ كنند.

وي گفت : هر چند استاد حاشيه هستم و توانستم حاشيه هاي تيم شاهين را جمع كنم اما به اندازه پنج سال دريكماه و نيم گذشته به من فشار آمد به گونه اي كه در هيچ تيم پر حاشيه ايران اين اندازه تحت فشار نبودم.

ميثاقيان افزود : حاشيه هاي مالي تيم شاهين به گونه اي بود كه به دليل پرداخت نشدن عمده مطالبات، بازيكنان حتي تمرين هم نمي كردند، ولي توانستم آنها را به گونه اي اميدوار كنم كه بتوانند از دل وجان اين تيم را در ليگ برتر نگهدارند.

ديدار تيم هاي شاهين پارس بوشهر و نفت تهران با نتيجه يك بر صفر به نفع نفت تهران پايان يافت.

یک شنبه 1 خرداد 1390  5:54 AM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823

بازديد نمايندگان كنفدراسيون فوتبال آسيا از ورزشگاه يادگار امام قم

نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا از ورزشگاه يادگار امام قم بازديد کردند.

سوزوکي رئيس ليگ قهرمانان آسيا به همراه هيات همراهش عصر امروز به ورزشگاه يادگار امام قم رفتند و از اين ورزشگاه بازديد کردند.

نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا که براي امتياز دهي به فوتبال ايران از باشگاه‌هاي ليگ برتري ايران بازديد مي‌کنند پس از ديدن ورزشگاه يادگار امام به دفتر باشگاه صباي قم خواهند رفت تا از امکانات اين باشگاه نيز بازديد کنند.
 اين نمايندگان روزهاي گذشته از باشگا‌ه‌هاي ديگر ليگ برتري بازديد کردند.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:30 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

تاج: افراد و باشگاه‌ها بدون مدرك و دليل از تخلف در فوتبال حرف نزنند

نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: افراد و باشگاه‌ها بدون مدرک و دليل از تخلفات در فوتبال حرفي نزنند.

مهدي تاج در مورد اطلاعيه سايت فدراسيون که هشدارهايي در مورد تخلفات در فوتبال داده بود گفت: کساني که مدعي هستند پول غيرحق از آنها گرفته شده و يا اينکه مدعي تباني هستند بايد درتمامي موارد مستند صحبت کنند و اگر فردي در اين زمينه بدون ارائه سند صحبت کند خودش مرتکب تخلف شده است.

وي ادامه داد: هر فردي اگر سندي مبني بر تخلفاتي در فوتبال دارد مي‌تواند آن را به دبيرخانه رسيدگي به تخلفات حرفه‌ فوتبال ارائه کند. ظرف يک هفته به مستندات او رسيدگي خواهد شد و نتيجه را به خود آن فرد اعلام مي‌کنيم.

تاج در مورد بحث منشوري‌ها در فوتبال گفت: برخي رسانه‌ها با اعلام اسامي مخفف، افرادي را منشوري اعلام مي‌کنند تخلف کرده‌اند و اگر افرادي از اين بابت ضرر کنند مي‌توانند از اين رسانه‌ها شکايت کنند. ضمن اينکه بحث منشوري‌ها در فوتبال از اين پس رسانه‌اي نخواهد شد و فقط به خود شخص اعلام مي‌شود زيرا هدف ما از پيگيري تخلفات، اصلاح است.

نايب رئيس فدراسيون فوتبال درمورد اتهام برخي باشگاه‌ها به ساير باشگاه‌ها مبني بر تباني گفت: تمام افراد حقيقي و حقوقي بايد به طور مستند و ارائه دلايل کافي در مورد تخلفات در فوتبال صحبت کنند در غير اين صورت با آنها برخورد لازم انجام مي‌گيرد. همه سايت‌ها و رسانه‌ها رصد مي‌شوند تا اگر حرفي بدون مستندات در اين زمينه زده شود برخورد کنيم.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:30 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

سنگربان پرسپوليس بر بالين حجازي رفت

دروازه‌بان پرسپوليس گفت: به دليل اينکه علاقه خاصي به ناصر حجازي دارم تحمل نداشتم روي تخت بيمارستان او را ببينم و بر همين اساس دير به ملاقات او آمدم.

عليرضا حقيقي دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز به بيمارستان کسري رفت.
 وي در اين باره به فارس گفت: ناصر حجازي الگوي من است و ارادت خاصي به ايشان دارم. خيلي ‌وقت‌ها نصيحت‌هاي حجازي را براي ارتقاي موفقيت‌هايم به کار مي‌گرفتم. من رابطه خوبي با ناصرخان دارم و از خداي بزرگ مي‌خواهم که سلامتي او را ببينم.
 حقيقي ادامه داد: علاقه خاصي به حجازي دارم و به دليل اينکه تحمل نداشتم اين اسطوره بزرگ فوتبال را بر روي تخت بيمارستان ببينم ديرتر به ديدار وي آمدم. انشاءالله ناصرخان با دعاي خير مردم و لطف خداي بزرگ به آغوش خانواده خود بازگردد.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:32 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

حبيب كاشاني: پاسخ پرسش‌هاي دايي را مي‌دهم

حبيب کاشاني گفت: دايي با حرف‌هايش پرسش‌هايي را بوجود آورد که بايد به آن‌ها پاسخ بدهم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس، درباره بحث‌ها و اختلافات پيش آمده ميان خود و علي دايي اظهار کرد: دايي صحبت‌هايي را انجام داده و پرسش‌هايي را مطرح کرده، که من ترجيح مي‌دهم فعلا درباره آن‌ها صحبت نکنم. ان‌شاءالله در آينده حرف‌هايم را خواهم زد.

کاشاني همچنين درباره اين موضوع که آيا فصل بعد در پرسپوليس مي‌ماند يا خير گفت:‌ من کارمند دولت هستم و هر جا دولت وظيفه کند کار مي‌کنم.

وي که با دوربين خبرساز صحبت مي‌کرد، در پاسخ به اين سوال که آيا اعضاي هيئت مديره پرسپوليس مشخص شده‌اند، گفت: رئيس مجمع باشگاه سعيدلو است و اين سوال را بايد از او بپرسيد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چه برنامه‌هايي براي فصل بعد دارد، گفت: فعلا تمرکزمان روي جام حذفي است و پس از اين رقابتها براي فصل آينده برنامه‌ريزي مي‌کنيم.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:32 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

درخشان گزينه اصلي مس کرمان

از گوشه و کنار خبر مي‌رسد که مسوولان باشگاه مس کرمان هم که قصد ادامه همکاري با صمد مرفاوي را ندارند.

شهرداری یکی از دو تیم لیگ‌برتری تبریز پس از یک فصل پر فراز و نشیب توانست در لیگ برتر بماند. یکی از ارکان اصلی ماندن شهرداری در لیگ، حمید درخشان بازیکن و مربی سابق پرسپولیس بود که با آمدنش به این تیم در میانه‌های فصل، توانست این تیم را از بحران خارج کند.
 مدیران شهرداری که با درخشان بازی‌های قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند، هواداران هم از این مربی رضایت کامل را دارند، باب مذاکره با این مربی را آغاز کرده و از این مربی برای فصل آینده برنامه خواسته‌اند تا بلکه بتوانند با درخشان فصل بعد را هم ادامه دهند.به
 گزارش سایت گل، با اینکه مسوولان شهرداری درصدد حفظ حمید درخشان هستند، اما از گوشه و کنار خبر می‌رسد که مسوولان باشگاه مس کرمان هم که قصد ادامه همکاری با صمد مرفاوی را ندارند، می‌خواهند باب مذاکره با حمید درخشان را آغاز کنند و یکی از گزینه‌های اصلی‌شان هم مربی شهرداری تبریز است. حال باید دید درخشان کدام تیم را برای فصل بعد خود انتخاب خواهد کرد.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:34 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

هدايتي به دنبال خريد امتياز صبا است، غمخوار مديرعاملي باشگاه را مي‌خواهد

سخنگوي باشگاه صباي قم گفت: شايعه‌ها زياد است، هدايتي مي‌خواهد امتياز صبا را بخرد و غمخوار به دنبال مديرعاملي باشگاه است.

محمدرضا نصرالله‌زاده در مورد شايعه خريد امتياز تيم صباي قم از سوي حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين گفت: از اين شايعه‌ها در اطراف تيم زياد است،‌ اينکه هدايتي مي‌خواهد امتياز اين تيم را بخرد و اکبر غمخوار به دنبال مديرعاملي در باشگاه صباي قم است اما آنچه مسلم است اينکه علي زاهدي اکنون در دفتر باشگاه صباي قم نشسته است.
 وي ادامه داد: با اين حال بايد هر چه سريع‌تر تکليف باشگاه صبا مشخص شود تا تيم فوتبال باشگاه براي فصل آينده کارش را آغاز کند و اين مسايل برطرف شود.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:35 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

صالح‌نيا: ملوان به دنبال كسب سهميه آسيا در جام حذفي است

سرپرست باشگاه ملوان انزلي گفت: ما به دنبال کسب سهميه آسيايي در جام حذفي هستيم.

بهمن صالح‌نيا در مورد بازديد نمايندگان کنفدراسيون آسيا از باشگاه ملوان عنوان کرد: با هماهنگي‌هاي که انجام داديم من و سرپرست هيات فوتبال استان در فرودگاه رشت به استقبال نمايندگان AFC رفتيم و مسئولان استاني نيز از آنها استقبال کردند و اين نمايندگان را با ماشين تشريفات به انزلي آورديم. البته شماري از آنها براي بازديد از ورزشگاه سردار جنگل به رشت رفتند.

وي ادامه داد: تمامي بازسازي‌هايي که در ورزشگاه تختي انزلي انجام شده است را به صورت تصويري براي نمايندگان AFC نشان داديم. نمايندگان با توجه به اينکه سال گذشته نيز از ورزشگاه بازديد کرده بودند از کارهاي انجام گرفته اعلام رضايت کردند. سوزوکي رئيس ژاپني اين گروه در مصاحبه‌اي که با شبکه تلويزيوني استان انجام داد گفت که از اقدامات انجام گرفته راضي است.

صالح‌نيا تاکيد کرد:با مدير کل تربيت بدني استان جناب محمدي صحبت کردم. مدير کل تربيت بدني استان از نيروهاي علاقمند به فوتبال است و زماني کاپيتان تيم خيبر خرم آباد بود. وي مساعدت‌هاي زيادي به ما داشته‌اند.مدير کل تربيت بدني استان به بنده گفت هر ايرادي که نمايندگان AFC از ورزشگاه گرفتند شما از طرف من قول بدهيد حداکثر ظرف 3 ماه اين اشکالات برطرف خواهد شد که من هم همين کار را انجام دادم.

وي افزود: نمايندگان AFC چند تذکر در مورد جايگاه خبرنگاران و اتاق دوپينگ ورزشگاه به ما دادند که قرار شد اين ايرادها سريع‌تر برطرف شود و نماينده‌اي از فدراسيون براي بازديد آنها به ورزشگاه بيايد يا اينکه ما تصاوير رفع ايراد‌ها را براي آنها ارسال کنيم.

سرپرست جديد باشگاه ملوان در مورد حضورش در اين سمت و نتايج خوب اين تيم،گفت: تمام تلاشم اين بود که ملوان از حاشيه‌ها به دور باشد و من هم مانند يکي از اعضاي خانواده ملوان خوشحالم که نتايج خوبي در ليگ برتر گرفتيم. اين پست نيز با توجه به سوابق کاري من که 40 سال در فوتبال انزلي فعاليت داشتم به من داده شد. بايد از زحمات بهمني رئيس هيات مديره باشگاه که از مديران توانمند و با سابقه نظام هستند، تشکر کنم. ايشان اين سمت را به من پيشنهاد کردند و من آن را قبول کردم.

صالح‌نيا در مورد وضعيت تيم ملوان و کادر فني اين تيم براي فصل آينده گفت: قرار است هيات مديره باشگاه جلسه‌اي داشته باشد و پس از اين جلسه نشستي هم با پور غلامي؛ سرمربي تيم برگزار کنيم تا در مورد فصل آينده تصميم بگيريم. اين جلسات پس از ديدار ما با استقلال در جام حذفي انجام خواهد شد. خواست و اراده مجموعه ملوان اين است که بتوانيم به فينال جام حذفي راه يابيم و سهميه آسيايي راه قهرماني در جام حذفي کسب کنيم.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:36 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

رضايت نمايندگان كنفدراسيون فوتبال آسيا از باشگاه راه آهن

نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا از اقدامات باشگاه راه آهن در جهت بازسازي ورزشگاه ابراز رضايت کردند.

نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا امروز از باشگاه راه آهن بازديد کردند و پس از اين بازديد اين نمايندگان از اينکه ايرادهاي گرفته شده در سال گذشته امسال به طور کامل در ورزشگاه اکباتان برطرف شده است ابراز رضايت کردند.
 مسئولان باشگاه راه آهن اعلام کردند: سرويس‌هاي بهداشتي رختکن‌هاي تيم‌هاي ميزبان ميهمان و داوران تجهيز شده بود ميکس زون خبرنگاران اصلاح شد و همچنين سالن نشست خبري تغيير پيدا کرد. از نکات مهم و قابل توجه براي اين نمايندگان دوربين‌ مدار بسته ورزشگاه راه آهن بود که از نظر امنيتي کل ورزشگاه را پوشش مي‌داد.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:37 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

عسگري: تصميم مظفري‌زاده در بازي استقلال و پاس درست بود

نايب رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: تصميم داور مسابقه پاس و استقلال صحيح بود.

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، حسين عسگري در مورد قضاوت ها در هفته هاي پاياني ليگ برتر اظهار داشت: در 2 هفته پاياني بازي ها با توجه به حساسيت فوق العاده بالايي که داشت، سعي کرديم از داوران با تجربه اي استفاده کنيم. به جرات مي گويم که در 10 دوره گذشته رقابت هاي ليگ، حساسيت مسابقات در بالا و پائين جدول به حد اين دو هفته پاياني نبوده است چرا که تيم ها براي حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و ماندگاري در ليگ برتر جدال سختي را پشت سر گذاشتند.

وي ادامه داد: در ليگ دسته اول نيز اوضاع به همين منوال بود. تيم ها براي صعود به ليگ برتر رقابت تنگاتنگي داشتند و حساسيت قضاوت نيز در اين ديدارها بسيار بالا بود که خوشبختانه داوران و کمک داوران در 2 هفته پاياني رقابت هاي ليگ برتر و دسته يک به خوبي قضاوت کردند و جز اشتباهات کوچک که جزئي از داوري است، اشتباهي که تاثير در نتيجه مسابقه داشته باشد، از سوي داور انجام نشد. معتقدم با حساسيت بالايي که در مسابقات بود، داوران به خوبي قضاوت کردند وعملکردشان مورد تائيد و قابل قبول است.

عسگري در پايان در خصوص اعتراض به نحوه قضاوت مظفري زاده درصحنه اي مشکوک به پنالتي در ديدار پاس و استقلال گفت: پس از بازبيني صحنه توسط کارشناسان، تصميم داور کاملا صحيح بود و هيچ اعتراضي به آن وارد نيست.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:52 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

بهروان:ليگ يك از 9 شهريور آغاز مي‌شود

رييس کميته برگزاري مسابقات ليگ دسته اول فوتبال کشور گفت: ليگ آزدگان از نهم شهريور ماه سال 90 در فصل جديد آغاز خواهد شد.

بهروان درباره برگزاري فصل جديد مسابقات فوتبال ليگ دسته يک کشور (جام آزادگان) گفت: اين مسابقات از تاريخ نهم شهريور ماه آغاز خواهد شد.

وي گفت: همچنين مسابقات ليگ دسته دوم از 14 شهريور و ليگ دسته سوم از 20 شهريور آغاز مي‌شود.

وي گفت: زمان قرعه کشي اين رقابت‌ها را تا پايان اين هفته مشخص خواهيم کرد و پس از آن برنامه يک ساله تمامي باشگاه‌ها را ارائه مي‌دهيم.

وي درباره بحث شکايت باشگاه فولاد گستر تبريز گفت: باشگاه فولاد گستر تبريز شکايتي را انجام داده و از بد حادثه تيم مقابلش يک تيم مازندراني است. ما پرونده‌ مربوط به مسابقه دو تيم را به کميته انضباطي و شوراي استيناف داده‌ايم و جلسات مختلفي درباره اين پرونده‌ برگزار شد. اما بنده در هيچ کدام از جلسات شرکت نکردم تا مبادا شائبه به وجود آيد که نکند بنده که مازندراني هستم با تيم مقابل گسترش فولاد سر و سري داشته و مي خواهم به نفع آن‌ها فعاليت کنم. ضمن اينکه در همه آن جلسات مسوولان تيم گسترش فولاد تبريز حضور داشتند.

وي گفت: همه آرا توسط قاضيان مختلف در جلسات متعدد به ضرر تيم گسترش فولاد بوده است. از دوستاني که بعضا در اين‌باره انتقادهايي را مطرح مي‌کنند مي‌خواهم که مقداري انصاف داشته باشند. بنده تازه به اين فوتبال نيامده‌ام و به هيچ وجه حاضر نيستم که اعتبار و آبرويم در اين فوتبال خرج يک تيم يا شهر خاص بکنم. بنده به هيچ وجه مصالح ملي فوتبال کشورمان را فداي چيزهاي پايين تر نمي‌کنم.

وي درباره وضعيت باشگاه پيام مشهد نيز گفت: باشگاه پيام شاکيان خصوصي دارد که در اين رابطه فدراسيون فوتبال هيچ نقشي ندارد. باشگاه پيام بايد از شاکيان خصوصي‌اش رضايت مي‌گرفت. اين باشگاه پرونده‌هاي زيادي دارد و به خود فدراسيون بدهکار است. وقتي در پروسه‌اي شکايت در کميته انضباطي چندين و چند بار به يک باشگاه مهلت داده مي‌شود و در نهايت ترتيب اثري از سوي آن باشگاه داده نمي‌شود راي به کسر امتياز مي‌دهند. ‌اين موضوع در آيين‌نامه انضباطي وجود دارد. آرايي که از سوي کميته انضباطي به صورت مکتوب در رابطه با اين تيم موجود است، بر کسر امتياز از تيم پيام دلالت دارد و ارتباطي به نقش فدراسيون فوتبال نداشته و نخواهد داشت.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:53 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

نژادزماني:مرفاوي گزينه نخست سرمربيگري تيم مس کرمان است

مديرعامل باشگاه مس کرمان از صمد مرفاوي به عنوان گزينه اصلي هدايت تيم فوتبال اين باشگاه در فصل آينده ياد کرد.

فتح الله نژادزمانی ضمن بیان مطلب فوق در مورد اینکه گفته می شود صمد مرفاوی قصد دارد به تیم سایپا برود، گفت: من هم این شایعات را شنیده‌ام اما مرفاوی تنها گزینه و اولین مربی مدنظرمان برای هدایت تیم مس در فصل آینده لیگ برتر است.

وی ادامه داد: به علت اینکه صمد مرفاوی شناخت بهتری از تیم دارد می‌تواند برای ما بهتر از سایر مربیان باشد اما اگر وی رسما اعلام کند فصل آینده در مس نخواهد بود آن وقت با مربیان دیگر مذاکره می‌کنیم. در حال حاضر درست نیست به گزینه‌های دیگر فکر کنیم.

مدیرعامل باشگاه مس در مورد نامه مرفاوی به مسئولان این باشگاه گفت: من این نامه را خواندم و در متن آن چیزی به عنوان خداحافظی صمد از تیم مس ندیدم.

نژاد زمانی در پایان گفت: هدف ما این است که کادر فنی و استخوان بندی تیم را حفظ کنیم تا حضور قدرتمندانه‌تری در یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر داشته باشیم.

تیم فوتبال مس کرمان در دهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با هدایت صمد مرفاوی 52 امتیاز کسب کرد و عنوان هفتم را به خود اختصاص داد.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:53 PM
تشکرات از این پست
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای

خريد بازيكن خارجي، تسويه با بازيكنان و شروع تمرين از اواخر خرداد

باشگاه تراکتورسازي براي خريد بازيکن خارجي نمايندگان خود را به خارج از ايران اعزام مي‌کند.

باشگاه تراکتورسازي در راستاي اهدافي که براي فصل آينده دارد مي خواهد از بازيکنان خارجي استفاده کند که تاکنون در ايران بازي نکرده اند. به همين دليل قرار است تا قبل از شروع تمرينات جديد نمايندگاني از اين باشگاه براي جذب بازيکنان مورد نظر فراز کمالوند راهي خارج از کشور شوند.

* با پايان فصل بازيکنان و کادرفني تراکتورسازي هم استراحت خود را آغاز کرده اند. باشگاه هنوز با بازيکنان تسويه حساب نکرده و قرار است از اواخر هفته آينده کار تسويه با بازيکنان آغاز شود.

* طبق برنامه اي که فراز کمالوند در اختيار باشگاه تراکتورسازي قرار داده تمرينات فصل جديد اين تيم از 20 يا 25 خرداد بايد آغاز شود. کمالوند فعلا مشغول استراحت است و هفته آينده کار خود را آغاز مي کند.  باشگاه تراکتورسازي رايزني براي جذب بازيکنان مورد نيازش را آغاز کرده است.

یک شنبه 1 خرداد 1390  7:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها