0

تبديل دفترچه‌هاي سند مالكيت به اسناد تك برگي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تبديل دفترچه‌هاي سند مالكيت به اسناد تك برگي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل ثبت اسناد آذربايجان غربي خبر داد:
تبديل دفترچه‌هاي سند مالكيت به اسناد تك برگي

خبرگزاري فارس: مديركل ثبت اسناد آذربايجان غربي گفت: به منظور تسهيل در امور اداري دفترچه‌هاي سند مالكيت به اسناد تك برگي تبديل شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از چايپاره، علي خيري صبح امروز در بررسي مشكلات اين شهرستان اظهار داشت: در اين شيوه علاوه بر اينكه از نظر آماري مشكل ارائه آمار توسط اين اداره رفع مي‌شود معاملات مردم هم به‌روزرساني و ثبت صدور اسناد اراضي راحت شده و امكان جعل اسناد نيز بسيار كاهش مي‌يابد.
وي افزود: طبق برنامه چهارم توسعه كشور، اداره كل ثبت اسناد استان متعهد شده بود 150‌هزار جلد سند در روستاهاي بالاي 75‌هزار خانوار صادر كند كه اين اداره كل با صدور 140‌هزار جلد سند موفق شد بين بيش از 90 درصد اين روستاها رتبه برتر كشور را از آن خود كند.
اين مسئول اضافه كرد: سازمان ثبت اسناد استان رتبه نخست كشوري را از نظر صدور سند مالكيت به روستائيان در كشور كسب كرد.
وي به صدور سند اراضي ملي استان نيز اشاره كرد و گفت: تاكنون اين سازمان موفق شده است براي بيش از يك ميليون و 950‌هزار هكتار از اراضي ملي استان سند مالكيت به نام دولت صادر كند.
فرماندار چايپاره نيز در اين جلسه با بيان اينكه مردم اين شهرستان از نظر دريافت سند مالكيت با مشكل روبه‌رو هستند؛ اجرايي نشدن ماده 331 مربوط به صدور سند ماليت را يكي از مشكلات عمده در اين زمينه عنوان كرد و گفت: مسئولان ذي‌ربط بايد به دنبال حل كردن اين مشكل باشند.
مجيد هاشمي با بيان اينكه طبق قانون بايد براي شهر‌هاي زير 25‌هزار نفر جمعيت سند مالكيت صادر شود، گفت: لازم است اين قانون هر چه سريع‌تر اجرا شود.
وي با تأكيد بر رعايت قانون در انجام امور شهروندان اظهار داشت: بايد در سال جهاد اقتصادي كارها با سرعت و جديت بيشتر و قانون‌مداري انجام شود.
انتهاي پيام/ز30

 
 
شنبه 31 اردیبهشت 1390  6:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها