0

ترجمه کتاب کارآفرینی توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاداسلامی تهران مرکزی

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

ترجمه کتاب کارآفرینی توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاداسلامی تهران مرکزی

 

 

 

آنا: کارآفرینی ـ راه اندازی موفقیت آمیز کسب و کارهای نوپا عنوان کتاب بروس آر. بارینگر و آر.دوآن ایرلند می باشدکه توسط علیرضا سلوکدار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاداسلامی واحدتهران مرکزی ترجمه شد.
به گزارش آنا،علیرضا سلوکدار عضو هیئت علمی و مدیر دفتر ارتباط با صنعت این واحد دانشگاهی در خصوص ترجمه کتاب کارآفرینی گفت: این کتاب به عنوان منبع اصلی در رشته های علوم مدیریت به خصوص مدیریت کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای کوچک، اقتصاد، حسابداری و مهندسی صنایع و دیگر رشته های فنی و مهندسی کاربرد دارد و در تمامی مقاطع در بسیاری از دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی در کشورهای آمریکا،کانادا و استرالیا و اروپا تدریس می شود.
وی اظهارداشت: این کتاب می تواند برای اقشار جامعه از جمله تاجران، مالکان کسب و کار، صنعتگران، دانشگاهیان، جوانان جویای کار و مراکز رشد و فن آوری نیز منبع کمکی بسیار خوبی باشد.
این کتاب می تواند در راه اندازی کسب و کار جدید، شیوه و اصول علمی و کاربردی ارائه کند. همچنین می تواند به عنوان راهنمای عملی بسیاری از کارآفرینان و شرکت ها در تهیه طرح امکان سنجی و طرح کسب و کار موفق در ارائه به سرمایه گذاران و بانک ها باشد.
سلوکدار افزود: آشنایی با کارآفرینی، شناخت فرصت ها و خلق ایده ها، امکان سنجی، تحلیل صنعت و رقبا، ایجاد و تدوین مدل کسب و کار موثر، فراهم کردن شالوده اخلاقی و قانونی مناسب، تدوین طرح کسب و کار، تامین مالی یا سرمایه از جمله سرفصلهای این کتاب است./110

14:50:35 1390/02/31

شنبه 31 اردیبهشت 1390  3:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها