0

ذوالفقارنسب: کيروش براي ليست تيم ملي از مشاورانش كمك گرفته است

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

ذوالفقارنسب: کيروش براي ليست تيم ملي از مشاورانش كمك گرفته است

ذوالفقارنسب: کيروش براي ليست تيم ملي از مشاورانش كمك گرفته است
 

کارشناس فوتبال گفت: کاملا مشخص است که کيروش براي دعوت از بازيکنان از مشاوران در دسترس خود استفاده کرده است.


 بيژن ذوالفقارنسب درمورد اولين ليست کارلوس کیروش اظهار داشت: هر ليستي از جانب هر سرمربي در ورزش هاي گروهي به خصوص فوتبال مي تواند مورد نقد قرار گيرد. من با توجه به شرايطي که فوتبالمان دارد و انتقادي که به اين فهرست داريم معتقدم بايد مسائل حاشيه اي و فشارهاي جانبي را کنار بگذاريم.

 وي افزود: بايد به کیروش فرصت بدهيم تا نسبت به فوتبالمان شناخت بهتري پيدا کند و هر چه سريع تر به يک بينش خوب برسد. کاملا مشخص است که از شناخت افراد در دسترس خود براي دعوت از بازيکنان استفاده شده و مشاوراني به او کمک کرده اند تا بتواند بازيکنان را دعوت کند. کیروش قطعا در آينده نزديک شناخت بيشتري پيدا مي کند و اگر نارسايي وجود داشته باشد برطرف مي کند.

 ذوالفقارنسب در پاسخ به اين سوال که از اين فهرست چقدر مي تواند به تفکرات کیروش پي برد، گفت: هنوز خيلي زود است که بخواهيم از او برداشتي داشته باشيم. کیروش به دليل شرايط برخي تيم ها در جام حذفي هنوز عده اي از بازيکنان را دعوت نکرده است. بايد اين مرحله را مرحله شناخت کیروش گذاشت. اين مرحله بيشتر در حال برطرف کردن نيازهاي اين مربي است. به طور حتم از مربي در چنين سطحي اين توقع مي رود براي ليست هاي بعدي تفکرات خودش غالب باشد و خودش شرايط را بشناسد. توصيه و مشاوره در همه جاي دنيا مرسوم است. اگر اکنون در تيم ملي جوانگرايي ديده نمي شود بايد به پاي عدم شناخت او گذاشت و نبايد آن را بزرگ کرد.

 

شنبه 31 اردیبهشت 1390  2:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها