0

فتح الله زاده: دو روز ديگر تيم فصل آينده را جمع مي كنيم

 
sina_samand2002
sina_samand2002
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 125
محل سکونت : آذربایجان غربی

فتح الله زاده: دو روز ديگر تيم فصل آينده را جمع مي كنيم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: هنوز فهرستي را از کادر فني براي جمع کردن تيم فصل آينده نگرفته ام. دوشنبه به تهران مي آيم و در مشورت با کادر فني کار را براي مذاکره با بازيکنان شروع مي کنم.''علي فتح الله زاده'' امروز (شنبه) تصريح کرد: تيم ما تغيير زيادي نخواهد داشت. هدف اصلي حفظ اسکلت تيم است و فقط در چند پست که احساس نياز مي کنيم بازيکن مي گيريم.
سرپرست باشگاه استقلال به اشاره به نايب قهرماني استقلال تاکيد کرد: قهرماني براي ما دور از دسترس نبود. اگر به عنوان مثال تراکتورسازي را شکست مي داديم الان قهرمان بوديم. به هر حال با شرايطي که ما در ابتداي فصل داشتيم از عملکرد کادر فني راضي هستم و کار را با مظلومي براي فصل آينده هم ادامه مي دهيم.
فتح الله زاده در خصوص حضور اين تيم در جام حذفي افزود: ما درآستانه فينال جام حذفي هستيم. بازيکنان به ما قول داده اند که در اين مسابقات قهرمان شوند تا حداقل يک جام به دست آوريم.
سرپرست باشگاه استقلال ادامه داد: حاشيه سازان از ابتداي فصل تصور مي کردند مظلومي با چند باخت در هفته هاي هفتم يا هشتم کارش با استقلال تمام مي شود، ولي خوشبختانه اين مشکلات پيش نيامد. مربيگري در استقلال سخت است و خوشحالم مظلومي که هدايت استقلال را بر عهده داشت، موفق بود.

وي تاکيد کرد: هميشه مي خواهم رابطه ام با تمام استقلالي ها خوب باشد. همانطور که اين فصل بسياري از پيشکسوتان استقلال همچون مظلومي ها،‌پورحيدري، حجازي، فريبا و غيره را در استقلال کنار هم جمع کردم.

فتح الله زاده به دليل درگذشت مادرش در شهر خوي به سر مي برد و روز دوشنبه به تهران باز مي گردد.
 

شنبه 31 اردیبهشت 1390  1:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها