0

Readiris Corporate Edition 12 Build 5702 ME

ebrahimi64
ebrahimi64
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2352

Readiris Corporate Edition 12 Build 5702 ME

Readiris Corporate 12.0.5702 Middle East نام یک نرم افزار هوشمند می باشد که به این گروه از نرم افزارها OCR گفته می شود و از فنوری هوش مصنوعی بهره می برد. این نرم افزار قابلیت تشخیص و خواندن متون از رو تصاویر را دارا می باشد. به عنوان مثال شما دارای یک عکس از یک فایل متنی می باشید و قصد دارید تا متن موجود در عکس را بر روی یک سند متنی ذخیره کنید. در گذشته تنها راه برای رفع این نیاز تایپ نمودن متن از روی عکس بود. اما امروزه با وجود چنین نرم افزارهایی دیگر نیاز به این امر نیست.
برنامه به صورت خودکار متن را از روی عکس تشخیص داده و آن را در یک سند متنی به کاربر ارائه می کند. از ویژگی های برتر این نرم افزار نسبت به برنامه های مشابه می توان به دقت بالا و ابزارهای موجود در آن اشاره نمود. در این نرم افزار می توان ابزارهای تشخیص نوع و زبان متن ، شناسایی فرمت متن ( عنوان ، پاورقی ، پاراگراف بندی و ... ) و دیگر ابزارها اشاره نمود. این نرم افزار توانایی تشخیص متون چندین زبان مختلف را دارا می باشد. حال به وسیله این نرم افزار شما می توانید سندهای کاغذی خود را به وسیله اسکنر به سندهای متنی کامپیوتری با قابلیت ویرایش تبدیل نمایید. این نرم افزار محصولی از شرکت I.R.I.S. s.a می باشد.

تعدادی از ویژگی های  Readiris Corporate 12.0.5702 Middle East :

• تبدیل سندهای کاغذی به سندهای متنی با قابلیت ویرایش
  • قابلیت ساخت فایل های PDF با قابلیت ویرایش
  • فشرده سازی و بهینه سازی سندهای متنی با قابلیت آرشیو سازی
  • قابلیت شناسایی و تشخیص بیش از 120 زبان مختلف دنیا

التحميل من هنا Rapidshare.com

او من هنا Hotfile.com

http://hotfile.com/dl/88638378/715a7...part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/88724054/d435e...part2.rar.html

او موقع إستكمال التحميل MediaFire.com

http://www.mediafire.com/?83jw394elv8ndil
http://www.mediafire.com/?kv535q4ahbq6ach

زندگی را با خانواده ام دوست دارم

شنبه 31 اردیبهشت 1390  12:02 PM
تشکرات از این پست
ebrahimi64
ebrahimi64
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2352

تشخیص متن از تصویر با Readiris Corporate v12.0.5702 Middle East

همه ما به این نکته واقف هستیم که دنیای دیجیتالی نرم افزارها و البته سخت افزارهای رایانه ای چند ساله ای است که پیشرفت فوق العاده ای داشته است. هرروز ده ها دست آورد جدید و نو در سراسر جهان به وسیله شرکت های مختلف ارائه می شود که هریک می تواند کاربران را انجام کارهای روزمره یاری دهد و گاهی هم آنقدر اهمیت پیدا می کند که بشر بدون آن به هیچ وجه نمی تواند کارها را دنبال کند. یکی از تکنولوژی هایی که در این چند ساله بسیار شهرت یافته OCR است. تکنولوژی بسیار مفیدی که به وسیله آن نرم افزارها قادرند متن ها را از درون تصاویر جداکنند یعنی قابلیت تشخیص متن داخل تصاویر را دارند. این قابلیت برای ما کاربران وقتی اهمیت زیادی پیدا می کند که برای مثال ما بخواهیم متن موجود در یک عکس را تایپ کنیم یا این که آن را پس از اسکن به صورت یک کتاب چاپ کنیم اینجاست که اگر این تکنولوژی نبود می بایست زمان زیادی برای تایپ آن متن بلند صرف می شد. ما برای این پست نرم افزاری در نظر گرفته ایم که قابلیت شناسایی متن داخل تصاویر را دارد. Readiris یکی از معروفترین ابزارهای موجود در این زمینه است. نرم افزاری بسیار کارآمد که امروزه در میان کاربران محبوبیت زیادی دارد و به سبب هماهنگی با زبان های مختلف دنیا کاربران آن را به عنوان اولین انتخاب خود مطرح می کنند. در استفاده از این ابزار تنها چیزی که نیاز است عکس با کیفیت 300dpi باشد تا نرم افزار بتواند با تکنولوژی برتر و دقت بسیار بالا متن داخل عکس را شناسایی و به صورت یک سند ذخیره کند. از قابلیت های مهم این ابزار می بایست به دقت بسیار بالا در شناسایی متن ها اشاره کرد که در کمتر نرم افزار می توان این دقت را مشاهده کرد.
نسخه جدید Readiris با قابلیتی بسیار مفید برای ما فارسی زبان ها ارائه شده است. نسخه خاورمیانه ای که قادر به تشخیص زبان فارسی هم هست ؛ یعنی دیگر نیاز نیست ما متن های موجود در تصاویر را که به زبان فارسی است تایپ کنیم و می توانیم با استفاده از این ابزار آن را به یک متن تبدیل نمائیم. Readiris Corporate Middle East کامل ترین نسخه ای است که فعلا برای ما فارسی زبان ها ارائه شده است ؛ قابلیت هایی مثل ساخت اسناد PDF ، سازگاری با فرمت های مختلف در ورودی ، ساخت اسناد XPS ، اسکن و ارسال مستقیم به صورت ایمیل و ده ها ابزار برای کار برروی تصاویر هم جز قابلیت های جانبی این ابزار محسوب می شوند. این نسخه به صورت کامل به همراه کرک آماده شده تا شما کاربران آن را دانلود کرده و با صرفه جویی در وقت به کارهای خود با تکنولوژی OCR رسیدگی کنید.

-پسورد فايل فشرده : www.rasekhoon.net

قابلیت های کلیدی نرم افزار Readiris Corporate v12.0.5702 Middle East:
- جداسازی متن از تصاویر با تکنولوژی OCR
- ساخت اسناد PDF
- ساخت اسناد XPS
- ذخیره سازی سند اسکن شده با فرمت دلخواه
- ساخت با کیفیت ترین اسناد با کمترین حجم با تکنولوژی فشرده سازی
- سازگاری با فرمت های مختلف به عنوان ورودی
- شناسایی جدول های موجود در عکس ها
- اسکن عکس و ارسال متن جداشده به صورت مستقیم به ایمیل
- وجود ابزارهای مختلف برای کار برروی تصاویر
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- استفاده همزمان از چند عکس
- سازگار با زبان های مختلف زنده دنیا از جمله زبان شیرین فارسی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

دریافت فایل برنامه (107.19 مگابایت ) ( 11 بار دانلود شده )
http://www.rasekhoon.net/software/download-6128.aspx

زندگی را با خانواده ام دوست دارم

سه شنبه 3 خرداد 1390  2:52 PM
تشکرات از این پست
alissp
alissp
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 1

پاسخ به:Readiris Corporate Edition 12 Build 5702 ME

فارسی رو ساپورت نمیکنه

تو عکس نشون داده فارسی ولی غیر فعاله اون

چهارشنبه 18 خرداد 1390  10:09 AM
تشکرات از این پست
pop_0098
pop_0098
کاربر تازه وارد

من تست کردم هم فارسی وهم عربی فعال هست و درست کار میده فقط باید 

یک فایل 

patch

در مسیر نصب هست که باید اون را اجرا کنید

چون این 

setup

را هرکی کرک کرده ساخته نه مال شرکت اصلی باشه

جمعه 7 مرداد 1390  6:22 PM
تشکرات از این پست
mori0098251
mori0098251
کاربر تازه وارد

سلام

دوستان میدونن چطور میشه فایل Readiris Corporate 12 Middle East رو به برنامه تزریق کنیم تا فایل های زبان فارسی رو هم ساپورت کنه ؟ متاسفانه من نتونستم این فایل رو هیچ جایی به برنامه تزریق کنم البته اینم بگم که من نمیدونم این چطور فایلی هست که پسوند نداره ؟؟؟

یک شنبه 30 مرداد 1390  5:56 PM
تشکرات از این پست
DR460N
DR460N
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4879

نقل قول mori0098251

سلام

دوستان میدونن چطور میشه فایل Readiris Corporate 12 Middle East رو به برنامه تزریق کنیم تا فایل های زبان فارسی رو هم ساپورت کنه ؟ متاسفانه من نتونستم این فایل رو هیچ جایی به برنامه تزریق کنم البته اینم بگم که من نمیدونم این چطور فایلی هست که پسوند نداره ؟؟؟

به نام خدا 

درود

دوست گرامی ابتدا نیت کنید  ( البته نیت خالص باشه بهتره ) سپس یک سرنگ استریل تهیه بفرمایید برای عمل تزریق کد ها

البته مطالب بالا شوخی بود و ناراحت نشوید .

دوست گرامی فایل را آپلود کنید تا دوستان بهتر بتوانند نظر بدهند و در ضمن برنامه ای که به طور اختصاصی برای مناطق خاورمیانه ساخته شده باشد به طور پیش فرض باید از زبانی چون فارسی البته آن هم به صورت دست و پا شکسته پشتیبانی نماید .

با سپاس 

یک شنبه 30 مرداد 1390  10:30 PM
تشکرات از این پست
Apple1234
Apple1234
کاربر تازه وارد

سلام کسی میتونه آموزش تبدیل PDfفارسی به ورد فارسی را بذاره در سایت ؟ازطریق این نرم افزار  باشه

دوشنبه 14 شهریور 1390  4:45 PM
تشکرات از این پست
mahdi_smt
mahdi_smt
کاربر تازه وارد

لطفاپسورد فایل وپچ رابگذارید

هم پسوردش غلط است اصلانصب نمیشه

هم پچی نیست

سه شنبه 29 آذر 1390  8:57 PM
تشکرات از این پست