0

مهرام به قهرمانی نرسید!

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

مهرام به قهرمانی نرسید!

مهرام به قهرمانی نرسید!

تیم بسکتبال مهرام سومین دیدار مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور را به ذوب آهن واگذار کرد و از دستیابی به قهرمانی زودهنگام این مسابقات بازماند.

‎به گزارش خبرنگار مهر، دیدار سوم تیم‌های بسکتبال مهرام تهران و ذوب آهن اصفهان در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز جمعه در سالن ملت اصفهان برگزار شد که طی آن شاگردان فرزاد کوهیان در حضور تماشاگران خودی موفق به شکست 89 بر 76 میهمان تهرانی شدند.

ذوب آهن در حالی دیدار امروز را با برتری خود تمام کرد که طی دیدارهای اول و دوم مرحله نهایی که هفته گذشته در تهران برگزار شد، متحمل شکست شده بود. مهرام در صورت پیروزی در دیدار امروز می توانست با سه برد متوالی در فینال، قهرمانی این فصل از مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را از آن خود کند.

مرحله نهایی رقابت‌های بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به صورت 3 از 5 برگزار می‌شود. دیدار چهارم این مرحله روز شنبه در سالن ملت اصفهان برگزار خواهد شد. مهرام در صورت پیروزی در این بازی قهرمانی خود را نهایی می‎کند اما پیروزی ذوب آهن کار را برای تعیین قهرمان به دیدار پنجم می‎کشاند. دیدار پنجم (در صورت نیاز) هفته آینده به میزبانی تیمی برگزار می‎شود که به لحاظ امتیاز، شرایط بهتری داشته باشد.

این برای سومین سال متوالی است که مهرام و ذوب آهن برگزارکننده دیدار نهایی رقابت‌های بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور هستند. مهرام طی سه سال گذشته قهرمان این رقابت‌ها بوده است.

جمعه 30 اردیبهشت 1390  7:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها