0

مسي:منچستريونايتد دنبال خراب كردن بازي ما نيست!

ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19668

ليونل مسي فينال بارسلونا- منچستريونايتد را رويايي دانست و در عين حال رئالي‌ها را هم به صورت غيرمستقيم مورد انتقاد قرار داد.

بهترين بازيکن جهان در دو سال اخير درباره‌ي ديدار پاياني ليگ قهرمانان اروپا،‌عنوان کرد: منچستريونايتد تيم بسيار قدرتمندي است. آنها با سبک خاص بازي خود مقابل ما به ميدان خواهند رفت. بيشترين احترام و ارزش را براي الکس فرگوسن قائل هستم. کسي که بتواند چندين و چند سال در يک تيم بماند و مداوم تيمش را قهرمان کند، بايد يک آدم استثنايي و فوق العاده باشد.

مسي با انتقاد غيرمستقيم از رئال مادريد ادامه داد: منچستريونايتد طبق نظر فرگوسن بازي مي کند. او دائما شيوه‌ي بازي تيمش را بهبود مي بخشد. آنها تيم بسيار قدرتمندي هستند که به خراب کردن تيم ما فکر نمي کنند!

ستاره‌ي آرژانتيني کهکشاني‌ها درباره‌ي فينال همچنين اظهار کرد: فينال بارسلونا - منچستريونايتد يک فينال روياي است. آنها به اندازه‌ي تيم ما قدرتمند هستند و همين مساله من را متقاعد مي کند که يک فينال عال و تماشايي پيش رو خواهيم داشت.

مسي که اين روزها بحث مقايسه‌اش با مارادونا و ساير اسطوره‌هاي فوتبال جهان به طورجدي در رسانه‌ها مطرح مي شود، درباره‌ي اين موضوع گفت: نمي دانم که بازيکن بزرگي به اندازه‌ي مارادونا يا پله هستم يا خير. هر دوي آنها بازيکنان بسيار بزرگي هستند و با تيم‌هاي ملي کشورشان به موفقيت‌هاي زيادي دست پيدا کرده‌اند و اين چيزي است که من در آن مشکل دارم و نتوانسته‌ام آن را انجام بدهم. مساله‌ي ديگري که وجود دارد اين است که چندان منطقي به نظر نمي رسد که بازيکنان دوره‌هاي مختلف را با هم مقايسه کرد.

جمعه 30 اردیبهشت 1390  3:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها