0

واگذاري شركت‌هاي آب و فاضلاب به بخش خصوصي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

واگذاري شركت‌هاي آب و فاضلاب به بخش خصوصي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
تا 5 سال آينده انجام مي‌شود؛
واگذاري شركت‌هاي آب و فاضلاب به بخش خصوصي

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت مهندسي آب و فاضلاب گفت: تمام سازمان‌هاي وابسته به شركت آب و فاضلاب كشور تا پنج سال آينده به بخش خصوصي واگذار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سيدمهدي ثمره‌هاشمي در گردهمايي معاونين منابع انساني شركت‌هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي استان‌هاي كشور در سرعين اظهار داشت: با اين واگذاريها شركت‌هاي آب و فاضلاب استان‌ها و شهرها از مرحله تصديگري خارج شده و بيشتر بر كيفيت اجراي پروژه‌ها به عنوان يك ناظر دقيق نظارت مي‌كنند.
وي گفت: اين اقدام در راستاي اجراي اصل 44 قانون اساسي كه مهم‌ترين برنامه شركت آب و فاضلاب شهري و روستايي است انجام مي‌شود.
مديرعامل شركت مهندسي آب و فاضلاب خاطرنشان كرد: با انجام اين اقدامات ظرفيت و بستر اشتغال به همت بخش خصوصي براي افراد بيكار فراهم شده و يك رشد و جهش واقعي را در اجراي پروژه‌هاي زيربنايي شاهد خوايهم بود.
ثمره‌هاشمي با تاكيد بر توسعه برنامه‌هاي آموزشي از تدوين برنامه‌هاي سالانه اين شركت براي آموزش كاركنان و پرسنل با هدف افزايش بهره‌وري خبر داد و تصريح كرد: در سال گذشته و براثر حوادث متعدد 23 نفر از كاركنان و كارگران اين شركت جان خود را از دست داده‌اند كه بايد اين تلفات از طريق آموزش كاركنان و كارگران به حداقل برسد.
وي در ادامه توجه به رفاه و افزايش بهره‌وري نيروي انساني و كارشناسان متخصص و مجرب را ضروري اعلام كرد و گفت: هرقدر راندمان كار و فعاليت در اين شركت افزايش پيدا كند به همان نسبت رضايتمندي مردم نيز ارتقا مي‌يابد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در اين جلسه مديرعامل شركت آب و فاضلاب شهري استان اردبيل نيز با اشاره به اولويت‌هاي اين شركت در اجرا و توسعه ‌طرح‌هاي زيربنايي عنوان كرد: با اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها كاهش مناسبي را در مصرف منابع آب در استان شاهد هستيم.
عبدالحسين حسن‌زاده با يادآوري اينكه در اكثر شهرهاي استان طرح‌هاي آبرساني و فاضلاب در حال اجرا و تكميل شدن است اذعان داشت: بيش از 85 درصد جمعيت شهري استان از منابع آب پايدار و مطمئن بهره‌مند هستند.
وي با اشاره به وجود رودخانه‌هاي پرآب و ضرورت انتقال آب از حوزه ارس و قزل‌اوزن بر بهره‌برداري از اين منابع تاكيد كرد.
انتهاي پيام/ن20

 
 
جمعه 30 اردیبهشت 1390  10:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها