0

راه‌اندازي دستگاه سونوگرافي در بيمارستان نمين

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

راه‌اندازي دستگاه سونوگرافي در بيمارستان نمين

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در آينده نزديك انجام مي‌شود؛
راه‌اندازي دستگاه سونوگرافي در بيمارستان نمين

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اردبيل، نير، نمين و سرعين در مجلس شوراي اسلامي گفت: با پيگيري‌هاي انجام شده و موافقت وزير بهداشت قرار است يك دستگاه سونوگرافي به بيمارستان امام خميني ئ (ره) نمين واگذار شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، قاسم محمدي در جمع اهالي نمين اظهار داشت: راه‌اندازي اين دستگاه منوط به حضور متخصصين راديولوژي و استقرار آنها در بيمارستان نمين است تا بتوانند پاسخگوي مراجعان باشند.
وي افزود: بر اين اساس معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي قراردادي با يكي از متخصصان راديولوژي منعقد كرده تا امكان اخذ دستگاه از وزارت بهداشت فراهم شود.
اين نماينده مجلس تلاش‌هاي صورت گرفته در دانشگاه‌ علوم پزشكي اردبيل را يادآور شد و ابراز داشت: اين دستگاه به زودي با انتقال به اردبيل در بيمارستان امام خميني (ره) نمين راه‌اندازي شده و مورد استفاده مردم قرار مي‌گيرد.
محمدي خدمات دولت دهم در گسترش عدالت در حوزه سلامت را يادآور شد و گفت: مركز بهداشت نمين با كمبود امكانات و تجهيزات مواجه بود كه در بازديدها و پيگيري‌هاي انجام شده علاوه بر دستگاه سونوگرافي يك دستگاه آمبولانس نيز به اين مركز درماني اختصاص يافت.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نماينده مردم اردبيل در مجلس شوراي اسلامي همچنين در بازديد از ميدان وحدت اردبيل عنوان كرد: وضعيت شغلي و بي نظمي‌هاي سواري‌هاي مسافربري بين شهري ميدان وحدت اردبيل ساماندهي مي‌شود.
وي تصريح كرد: اين موضوع در جلسات كميته فني و شوراي هماهنگي ترافيك مطرح شده و اعضاي آن نيز خواستار كنترل كامل و منظم از سوي راهنمايي و رانندگي شده‌اند.
محمدي در پايان اذعان داشت: اين ساماندهي بايد به شكلي صورت گيرد كه هم رانندگان وهم مردم دچار زحمت و سختي نشده و كار جابه‌جايي با سهولت انجام گيرد.
انتهاي پيام/ن20

 
 
جمعه 30 اردیبهشت 1390  10:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها