0

ضريب امنيت پزشكي در اردبيل بالا است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ضريب امنيت پزشكي در اردبيل بالا است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار اردبيل:
ضريب امنيت پزشكي در اردبيل بالا است

خبرگزاري فارس: فرماندار اردبيل گفت: ضريب سلامت و امنيت پزشكي در اردبيل ارتقا يافته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، يوسف اكبري در بازديد سر زده از مركز پرتو درماني شفاي اردبيل اظهار داشت: راه‌اندازي بيمارستان امام خميني (ره) در بخش‌هاي مختلف تخصصي و فوق تخصصي، افتتاح مركز جراحي بيماري‌هاي قلبي و آنژيوگرافي، خريد تجهيزات بالغ بر 20 ميليارد تومان و افتتاح مركز سوانح و سوختگي و تروماي اردبيل ضريب امنيت و سلامت استان اردبيل را ارتقا بخشيده است.
وي گره‌گشايي از مشكلات درماني و مداواي بيماران نيازمند را اولويت مهم در توسعه مراكز بهداشتي و پزشكي اعلام كرد و افزود: مراجعه مردم به مراكز درماني دولتي و خصوصي بايد با تكريم بيماران و از منظر گره‌گشايي و ايجاد حس نشاط، اميدواري و اعتماد صورت گيرد.
اكبري تصريح كرد: اين مراكز نه تنها در مداواي بيماران به لحاظ نيازمندي‌هاي درماني و معالجات پزشكي مورد توجه است بلكه نيازمندي‌هاي روحي و رواني بيماران را نيز كه بزرگ‌ترين سرمايه معنوي آنان است تامين مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل فرماندار شهرستان اردبيل، همچنين در جريان بازديد از بخش‌هاي مختلف شيمي‌درماني و راديوتراپي مركز پرتو درماني شفاي اردبيل خاطرنشان كرد: امكانات و تجهيزات مدرن و به روز مركز پرتو درماني شفا براي بيماران تحت مداوا اميدوار كننده و آرامش بخش است.
وي اذعان داشت: اين مركز علاوه بر اميد بخشي، از هزينه‌هاي زايد و رفت و آمدهاي فرصت‌گير همراهان نيز جلوگيري كرده و در پذيرش ديگر هموطنان از شهرها و استان‌ها و كشورهاي همسايه نيز موفق عمل كرده است.
انتهاي پيام/ن20

 
 
جمعه 30 اردیبهشت 1390  10:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها