0

فهرست تيم ملي برزيل براي ديدارهاي دوستانه مقابل هلند و روماني/ کاکا و رونالدينيو نيستند

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

فهرست تيم ملي برزيل براي ديدارهاي دوستانه مقابل هلند و روماني/ کاکا و رونالدينيو نيستند

فهرست تيم ملي برزيل براي ديدارهاي دوستانه مقابل هلند و روماني/ کاکا و رونالدينيو نيستند
 

سرمربي سلسائو اين فهرست را در کنفرانس مطبوعاتي روز گذشته اش اعلام کرد و قرار است اين نفرات تا روز 2 ژوئن به 22 نفر کاهش پيدا کنند.


 مانو منزس، سرمربی تیم ملی برزیل، اسامی 28 بازیکن را برای دیدارهای دوستانه مقابل هلند و رومانی اعلام کرد که در آن نامی از کاکا و رونالدینیو دیده نمی شود و به نظر می رسد که این دو ستاره باتجربه سلسائو جایی در تیم ملی برزیل در رقابت های کوپا آمریکا نیز نخواهند داشت.

 سرمربی سلسائو این فهرست را در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته اش اعلام کرد و قرار است این نفرات تا روز 2 ژوئن به 22 نفر کاهش پیدا کنند. به نظر می رسد نفرات منتخب کوپا آمریکا نیز از همین بازیکنان خواهند بود.

 کاکا به تازگی دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و رونالدینیو نیز که این فصل به فلامینگو پیوسته، نتوانسته به روزهای خوبش برگردد به همین دلیل جایش در تیم ملی را به لوکاس، ستاره آینده دار سائوپائولو واگذار کرد.

 فرد از فلومیننزه، تیاگو نوس از فلامینگو و فابیو از کروزیرو بازیکنان جدیدی هستند که به تیم ملی فراخوانده شده اند. منزس همچنین تاکید کرد که گانسو علی رغم مصدومیت برای رقابت های کوپا آمریکا در نظر گرفته خواهد شد.

 منزس در مورد انتخاب هایش گفت:" ما به دلیل اینکه بتوانیم بهتربرنامه ریزی کنیم، 28 نفر را انتخاب کردیم. ما نیاز داشتیم دو هفته پیش از برنامه ریزی تمرینی باشگاه ها این مسئله را اعلام کنیم. ما باید روز 2 ژوئن فهرست مان برای کوپا آمریکا را اعلام کنیم و آن نیز مشکلات خودش را دارد. با نگاه به آینده 28 نفر را انتخاب کردیم. بعد از بازی دوم 22 نفر را برای کوپا آمریکا انتخاب می کنیم و البته یک بازیکن که در لیست نیست، گانسو، را نیز در نظر داریم. او مصدوم است و ما برای اینکه تصمیم گیری کنیم باید از آمادگی او مطمئن شویم."

 فهرست کامل برزیل:

 دروازه بان ها: ژولیو سزار (اینتر) ویکتور (گرمیو) جفرسون (بوتافوگو) فابیو (کروزیرو)

 مدافعان: دانیل آلوس(بارسلونا) مایکون (اینتر) تیاگو سیلوا (میلان) داوید لوئیس (چلسی) لوسیو (اینتر) لوئیسائو (بنفیکا) آدریانو (باراسلونا) آندره سانتوس (فنرباغچه)

 هافبک ها: لوکاس لیوا (لیورپول) رامیرز(چلسی) ساندرو (تاتنهام) الانو (سانتوس) تیاگو نوس (فلامینگو) هنریکه (کروزیرو) جدسون (شاختار) الیاس (اتلتیکو مادرید) اندرسون (منچستریونایتد) لوکاس (سائو پائولو)

 مهاجمان: روبینیو (میلان) نیمار (سانتوس) پاتو (میلان) لئونادرو دامیائو (اینترناسیونال) میلمار (ویارئال) فرد (فلومیننزه)

 

 

جمعه 30 اردیبهشت 1390  10:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها