0

انتشار پيام صوتي جديد منسوب به بن‌لادن

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

انتشار پيام صوتي جديد منسوب به بن‌لادن

نسخه چاپي ارسال به دوستان
انتشار پيام صوتي جديد منسوب به بن‌لادن

خبرگزاري فارس: منابع خبري از انتشار پيامي صوتي جديدي منسوب به بن لادن سركرده سابق گروهك تروريستي القاعده خبر دادند و اعلام كردند كه اين پيام اندكي قبل از مرگ وي ضبط شده است.

به گزارش فارس، گروهك تروريستي القاعده امروز پنجشنبه يك پيام صوتي منتشر و ادعا كرد كه اين پيام متعلق به بن لادن سركرده معدوم اين گروهك است كه قبل از مرگ وي ضبط شده است.

شبكه خبري الجزيره قطر با اعلام اين خبر تصريح كرد كه بن لادن در اين پيام صوتي از انقلاب‌هاي جهان عرب استقبال و از آن تمجيد كرده و خواستار تشكيل اتاق عملياتي براي پيگيري تحولات مربوط به آن شده است.

بنا بر اين گزارش،‌ در اين پيام صوتي كه كمي بيشتر از 12 دقيقه است، صداي منسوب به بن‌لادن خواستار سرنگوني تعداد بيشتري از «حاكمان طاغوتي» جهان اسلام شده است.

دولت آمريكا دوم ماه مي اعلام كرد كه در عملياتي نيروهاي اين كشور بن لادن را در خاك كشور پاكستان در يك درگيري از پاي درآورده و او را كشتند.

الجزيره به نقل از اين پيام صوتي نوشت: چراغ انقلاب از تونس روشن شد و امت بدان خو گرفت و چهره‌ ملت‌ها روشن شد و حنجره حاكمان ساكت شد و يهود به دليل نزديك شدن وعده‌ها به خود لرزيد.

در ادامه اين پيام آمده است كه «باد تغيير در آرزوي آزادي وزيدن گرفت و تونس گوي سبقت را ربود و به سرعت برق مردان سرزمين مصر گوي را از آن خود كردند و به ميدان تحرير رساندند».

در اين پيام صداي منسوب به بن لادن پيروان وي را به ادامه دادن تلاش‌هاي براي سرنگون كردن تعداد بيشتري از حاكمان طاغوتي در جهان اسلام فراخواند و خواستار تاسيس اتاق عمليات براي پيگيري اتفاقات و تحولات فراخواند.

به نظر مي‌رسد اين اقدام مشكوك در پي آن است كه سياست آمريكا را مبني بر اينكه تهديد بن لادن و القاعده همچنان وجود دارد، تقويت كند و بهانه‌ لازم براي باقي ماندن نيروهاي آمريكا در منطقه را تقويت كند.

انتهاي پيام/.++

 
 
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390  3:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها